Oferta pracy

IT Project Manager

VIG PolskaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • .NET

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie planów projektu, harmonogramów, monitorowanie postępów prac, ryzyk, raportowanie

  • Wybór dostawców, odpowiedzialność za procesy RFI oraz RFP

  • Koordynacja i zarządzanie zespołami projektowymi i podwykonawcami

  • Skutecznie i precyzyjnie komunikowanie istotnych informacji dotyczących projektów

  • Tworzenie dokumentacji projektowej

  • Współpracę ze sponsorami projektu, właścicielami biznesowymi, analitykami, programistami w celu efektywnego dostarczania rozwiązań

Nasze wymagania

  • Minimum 5-letniego doświadczenia w prowadzeniu projektów i zarządzaniu zespołami projektowymi

  • Teoretycznej oraz praktycznej wiedzy z zakresu metodyki PMP/ PRINCE2/AGILE/SCRUM

  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki powiązane z IT//zarządzaniem projektami)

  • Doświadczenia we wdrażaniu systemów/aplikacji sprzedażowych dla klientów i/lub agentów

  • Bardzo mile widziane doświadczenie w branży ubezpieczeniowej

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (wykorzystywanego w praktyce)

  • Doświadczenia z technologiami JAVA i .NET

  • Elastyczności w dostosowaniu się do zmieniających się priorytetów

  • Kreatywności i samodzielności w rozwiązywaniu problemów

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Nowatorskie projekty w ciekawych technologiach

  • Realny wpływ na realizowane projekty

  • Umowę o pracę

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 7:30 a 9:00)

  • Prywatną opiekę medyczną, możliwość skorzystania z karnetu sportowego, dofinansowanie do nauki języka angielskiego i do kursów specjalistycznych

  • Dostęp do platformy e-learningowej (kursy przygotowawcze do różnych certyfikacji z obszaru IT)

  • Parking rowerowy z zapleczem technicznym (szatnie, prysznice)

  • Pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze

  • Udział w projektach zgodnie z podejściem Agile

  • Klub biegowy, drużynę piłkarską

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

VIG Polska

Vienna Insurance Group (VIG) jest wiodącym specjalistycznym koncernem ubezpieczeniowym w Austrii i w Europie Środkowo-Wschodniej. Należy do niego około 50 spółek w 25 krajach.

Przewiń do profilu firmy