Oferta pracy

IT Project Manager

Admad Limited O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie projektami IT polegającymi na tworzeniu i rozwijaniu oprogramowania (CRM, CallCenter, logistyka, media);

  • Współpraca z innymi działami w organizacji w celu identyfikacji potrzeb w zakresie wsparcia technologicznego;

  • Analiza i tworzenie specyfikacji wymagań projektowych z uwzględnieniem potrzeb biznesowych;

  • Tworzenie oraz realizacja harmonogramu prac;

  • Przygotowanie i utrzymanie dokumentacji projektowej;

  • Bieżąca kontrola jakości realizacji projektów, w tym zapewnienie zgodności projektów z określonym zakresem, czasem i kosztami;

  • Raportowanie postępów projektów;

  • Zarządzanie ryzykiem i zmianami w projektach IT;

  • Kierowanie zespołem IT, nadzór nad realizacją bieżących zadań;

  • Wspieranie procesów wdrożenia zaprojektowanych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane wykształcenie kierunkowe informatyczne;

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami tworzenia, rozwoju i wdrażania aplikacji IT w branży e-commerce;

  • Wiedza techniczna pozwalająca na szacunkową analizę stopnia skomplikowania, mile widziane doświadczenie w pracy ze stackiem technologicznym: Ruby, RoR, AWS, React, PostgresSQL, Github Actions oraz CircleCI;

  • Doświadczenie w kwestiach operacyjnych związanych z utrzymaniem i rozwojem aplikacji internetowych działających w środowisku produkcyjnym;

  • Duże umiejętności komunikacji z pracownikami na różnych szczeblach organizacyjnych;

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu;

  • Umiejętność skupiania się na szczegółach i ustalania priorytetów zadań;

  • Znajomość nowoczesnych metod zarządzania projektami, mile widziany certyfikat Scrum;

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego (min. B1).

To oferujemy

  • Pracę w gronie nieprzeciętnych i zaangażowanych pasjonatów e-commerce i Internetu, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem;

  • Realny wpływ na biznes i szeroki zakres odpowiedzialności;

  • Możliwość rozwoju, szkoleń, udział w konferencjach branżowych;

  • Możliwość realizacji ambitnych projektów;

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie w realizacji celów;

  • Nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji w centrum Warszawy;

  • Zatrudnienie na podstawie wybranej formy umowy (zlecenie, B2B, u.op.);

  • Wynagrodzenie w przedziale 15 000 - 20 000 zł w zależności od formy umowy;

  • Prywatną opiekę medyczna, kartę Multisport oraz ubezpieczenie na życie.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • pakiet Multisport

Admad Limited

Admad Limited to Agencja Performance Marketingu. Naszym głównym klientem jest producent i dystrybutor kosmetyków oraz suplementów diety obecny na 12 rynkach w Europie. Dostarczamy kreatywne i skuteczne rozwiązania, które pozwalają osiągać ambitne cele biznesowe.

Poszukujemy osoby, która pomoże nam wykorzystać nowoczesne rozwiązania informatyczne do optymalizacji działań na każdym polu naszej działalności. Potrzebujemy kogoś, kto ubierze pomysły w działające systemy, kto dostrzeże procesy, które można i warto zautomatyzować i kto z entuzjazmem, z pomocą developerów, poprowadzi projekty do szczęśliwego zakończenia.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli podoba Ci się ta oferta a Twoje kompetencje wpisują się w nasze oczekiwania, to nasza firma jest miejscem dla Ciebie. Czekamy na Ciebie. Zgłoś się do nas. Aplikuj.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.