Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

IT Project Manager

Comp S.A.O firmie

  • Jutrzenki 116, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Comp S.A.

Jutrzenki 116

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • API Driven

  • Headless

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja procesów integracji systemów

  • Planowanie i koordynacja prac zespołów projektowych

  • Zarzadzanie pracą deweloperów wewnętrznych oraz zewnętrznych

  • Przygotowanie i aktualizacja dokumentacji projektowej

  • Ocena pracochłonności prac oraz Tworzenie ich harmonogramu

  • Rozwijanie wiedzy produktowej z zakresu systemów informatycznych

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letniego doświadczenia w projektach prowadzonych metoda zwinną

  • Znajomości obszarów zarzadzania zakresem, ryzykiem, jakością

  • Doświadczenia w koordynacji procesów integracji systemów

  • Doświadczenie w zarzadzaniu pracą deweloperów

  • Podstawowe doświadczenie w modelowaniu systemów

  • Doświadczenie z architekturami typu „API Driven/ Headless”

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych

  • Proaktywności i energii do działania

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

To oferujemy

  • Udział w dużym, ciekawym, pełnym wyzwań projekcie

  • Pracę w środowisku ludzi cechujących się energią, pasją i zaangażowaniem

  • Indywidualna ścieżkę rozwoju

  • Elastyczne formy współpracy (umowa o prace, B2B) oraz stabilne warunki zatrudnienia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pakiet benefitów

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej