Oferta pracy

IT Project Manager

Enprom Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektu informatycznego związanego z tworzeniem zintegrowanego systemu wspierającego procesy wewnętrzne organizacji

  • Współpraca i nadzór nad pracami realizowanymi przez zewnętrzny zespół

  • Udział w procesie zbierania wymagań biznesowych i technicznych

  • Monitorowanie postępu prac oraz realizacji zadań projektowych i założeń budżetowych

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2-letnie praktyczne doświadczenie w roli PM lub PO projektów informatycznych

  • Wiedza z zakresu zarządzania projektami IT oraz procesu wytwarzania oprogramowania

  • Praktyczna znajomość metodyk kaskadowych i iteracyjno-przyrostowych

  • Umiejętne zarządzanie pracą zespołu projektowego

Mile widziane

  • Projekty z użyciem AI lub ML

  • Znajomość GIS

  • Certyfikaty np. Agile PM, PMP, ITIL

  • Znajomość zagadnień dotyczących integracji oprogramowania, infrastruktury IT, budowy i rozwoju systemów dedykowanych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

Enprom Sp. z o.o.

ENPROM Sp. z o.o. to prężna firma gwarantująca najwyższą jakość wykonywanych usług w branży elektroenergetycznej na rynku polskim i zagranicznym.

Przewiń do profilu firmy