Oferta pracy

Junior IT Project Manager

ProService Finteco Sp. z o.o.

  • Wołoska 5, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Wołoska 5

Warszawa

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Jira

  • Confluence

Twój zakres obowiązków

  • odział w projektach z obszaru IT - aplikacje i zmiany dla systemów B2B oraz B2C w sektorze Funduszy inwestycyjnych

  • zarządzanie powierzonym projektem zgodnie z przyjętymi normami i procedurami, w oparciu o założony budżet oraz harmonogram,

  • kontrola wskaźników jakościowych oraz finansowych,

  • współudział merytoryczny w procesie planowania projektu,

  • współudział merytoryczny w procesie analizy wymaganych zmian realizowanych w projekcie,

  • nadzór nad terminowością zaplanowanych prac, tworzenie okresowych raportów,

  • odpowiedzialność za współpracę z podwykonawcami, negocjacje,

  • optymalizacja i standaryzacja procesów biznesowych,

  • aktualizacja dokumentacji użytkowej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe na poziomie inżynier/licencjat na kierunkach: Finanse i Rachunkowość, Zarządzanie, Informatyka, Ekonometria; Analiza Biznesowa

  • umiejętność pracy w zespole;

  • orientacja na realizację celów;

  • umiejętność analitycznego myślenia;

  • umiejętność rozwiązywania problemów;

  • mile widziane doświadczenie w pracy w metodykach SCRUM/KANBAN

  • mile widziana znajomość JIRA i/lub Confluence

  • wiedza z zakresu notacji: BPMN i/lub UML

  • znajomość któregokolwiek z narzędzi: jira/confluence/Enterprise Architect/Axure

  • znajomość AGILE/SCRUM/KANBAN

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • karty przedpłacone

  • sekcje zainteresowań pracowników

ProService Finteco jest miejscem dla tych, którzy poszukują wyzwań. Miejscem wspierającym Cię w realizowaniu pomysłów i podejmowaniu inicjatyw. Chciałbyś dołączyć do Firmy promującej kulturę współpracy, działania i poszukiwania nowych rozwiązań? Do Firmy specjalizującej się w outsourcingu profesjonalnych usług middle office oraz produktów IT wspierających procesy operacyjne TFI, banków i ubezpieczycieli? Szukamy właśnie Ciebie :)

Przewiń do profilu firmy