Oferta pracy

IT Project Manager

Fabrity

  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Fabrity

Domaniewska 44A

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Azure SQL

  • .NET

  • MS SQL

  • SharePoint

  • K2 workflow platform

  • SCRUM

  • Waterfall

  • Python

  • Django

  • ReactJS

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

Głównym zadaniem będzie zarządzanie projektami realizowanymi przez zespół Fabrity dla Klientów zewnętrznych. Projekty związane są z wytwarzaniem systemów informatycznych from scratch, rozbudowy wykonanych wcześniej systemów autorstwa Fabrity (change management), obsługą powdrożeniową systemów lub projekty digitalowe z zakresu redesignu istniejących systemów oraz projekty migracyjne do chmury GCP. Projekty realizowane są w technologiach z rodziny Microsoft (MS SQL, .NET, SharePoint, K2 workflow platform); Digital: Python, najnowszy Django oraz ReactJS. Od strony metodycznej projekty realizowane są w SCRUM lub w klasycznym podejściu Waterfall (w zależności od oczekiwań Zamawiającego).

Nasze wymagania

  • wymagane co najmniej 2 lata w firmie typu software house na stanowisku PM,

  • wymagane co najmniej 2 lata w realizacji projektów polegających na budowaniu aplikacji WEB from scratch,

  • preferowane wcześniejsze doświadczenie w pracy w roli analityk IT / tester / developer,

  • realizacja w roli PM projektów średniej wielkości w podejściu Waterfall z uwzględnieniem pełnego procesu wytwarzania oprogramowania (od analizy do wdrożenia),

  • udział w projektach realizowanych w SCRUM.

  • preferowane doświadczenie z projektami migracyjnymi lub chmurowymi (AWS, GCP, Azure),

  • znajomość zagadnień BPMS, Workflow, DMS, ECM,

  • dowolny certyfikat z obszaru PM (np. Prince2 Foundation),

  • preferowany poza certyfikatem PM certyfikat SCRUM na dowolnym poziomie,

  • język angielski poziom B2/C1 (możliwość pracy z klientem zagranicznym).

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

Fabrity

We are "The Software Creators"

W Fabrity dostarczamy najlepsze w swojej klasie zespoły programistyczne, które wspierają naszych klientów w ich drodze do cyfrowej transformacji. Posiadając wieloletnie doświadczenie i kompetencje w zakresie wiodących rozwiązań informatycznych, jesteśmy sprawdzonym partnerem w różnych dziedzinach digitalizacji.

Przewiń do profilu firmy