Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

IT Project Manager

VIG/C-QUADRAT TOWARZYSTWO FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH S.A.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Aleje Jerozolimskie 162A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • stała i bieżąca obsługa systemów informatycznych i teleinformatycznych, programów i sprzętu informatycznego oraz teleinformatycznego Towarzystwa przy współpracy z podmiotami zewnętrznymi realizującymi zadania dla TFI z zakresu IT

  • obsługa stron internetowych TFI oraz narzędzi do obsługi uczestników funduszy

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania systemu informatycznego

  • wdrażanie i obsługa projektów zarówno informatycznych jak i biznesowych

  • wykonywanie innych zadań wynikających z zawartych umów z obszaru IT i potrzeb biznesu

  • łączenie świata biznesu i technologii

  • ścisła współpraca z Zarządem Towarzystwa

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie w instytucji finansowej w prowadzeniu projektów informatycznych i biznesowych

  • Znajomość specyfiki funkcjonowania towarzystwa funduszy inwestycyjnych

  • Umiejętność współpracy i nadzoru nad podmiotami zewnętrznymi realizującymi zadania dla Spółki z zakresu IT w tym z agentem transferowym

  • Znajomość procesów operacyjnych towarzystwa funduszy inwestycyjnych

  • Znajomość metodyk zarządzania projektami oraz notacji procesów biznesowych – mile widziana

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Konstruktywne podejście i umiejętność rozwiązywania problemów operacyjnych

  • Znajomość VBA oraz podstaw zarządzania i obsługi baz danych – mile widziana

  • Znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pracę w przyjaznym, dynamicznym środowisku w firmie należącej do międzynarodowej grupy finansowej

  • Możliwość tworzenia rozwiązań i rozwoju w nowo powstałym TFI, duży wpływ na organizację procesów

  • Wyzwania zawodowe i samodzielność w działaniu

  • Ścisłą współpracę z Zarądem TFI

  • Zatrudnienie w oparciu zo umowę o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną

O nas

VIG / C-QUADRAT Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. jest nowym podmiotem na rynku funduszy inwestycyjnych w Polsce. Oferta naszych produktów oparta jest o unikatowe doświadczenia grupy inwestycyjnej C-Quadrat i ugruntowaną pozycję Vienna Insurance Group na polskim rynku. Wyróżnia nas strategia reagowania na najnowsze trendy na rynkach kapitałowych, połączona z dbałością o bezpieczeństwo inwestycji.