Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

IT Project Manager

BMS sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

aleja Słowiańska 10B

Bielany

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Scrum

  • Agile

O projekcie

BMS Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku. Od ponad 20 lat tworzymy kompleksowe i zaawansowane technologicznie oprogramowanie dla banków i instytucji finansowych. Dołączając do nas będziesz współtworzyć nowe i rozwijać istniejące moduły w oparciu o zwinne metodyki zarządzania. Będziesz zajmować się równocześnie jednym-dwoma projektami. Zależy nam na jakości naszych produktów i rozumiemy, że praca jest bardziej efektywna bez konieczności ciągłego przełączania się między kontekstami. We współpracy stawiamy na przyjazną, partnerską atmosferę. Jesteśmy otwarci na innowacje. Cenimy samodzielność, niezależność i inicjatywę oraz chęć dzielenia się wiedzą. Wspieramy Twój rozwój zapewniając szkolenia i udział w konferencjach branżowych.

Twój zakres obowiązków

Jako IT Project Manager w BMS będziesz:

• prowadzić projekty IT dla klientów zewnętrznych z branży finansowej

• opracowywać i utrzymywać harmonogram prac zespołu projektowego

• monitorować na bieżąco postępy realizacji projektu oraz identyfikować potencjalne ryzyka

• zarządzać zmianą w projekcie

• zarządzać i występować w roli mentora w zespole projektowym, na co składa się zapewnianie warunków do efektywnej pracy, wspieranie zaangażowania członków zespołu, wsparcie w rozwiązywaniu problemów, współtworzenie kultury Agile w zespole

• zapewnienie sprawnego obiegu informacji w zespole oraz w komunikacji z klientem

• aktywne wsparcie klientów w definiowaniu nowych produktów oraz zmian funkcjonalnych dla produktów już istniejących

Nasze wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia w realizacji projektów IT dla klientów zewnętrznych

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane informatyczne)

  • wiedza techniczna w obszarze rozwoju oprogramowania i/lub doświadczenie w pracy na stanowisku analityka, architekta lub programisty

  • praktyczna znajomość metodyki Agile

  • praktyczna znajomość narzędzi do prowadzenia projektów (JIRA, Trello, Redmine)

  • umiejętność identyfikacji i zrozumienia potrzeb klienta

  • umiejętność planowania i egzekwowania zleconych zadań

  • wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne

  • skuteczność i zaangażowanie w realizację celów

  • inicjatywa, dynamizm i elastyczność w działaniu

Mile widziane

  • wyższe wykształcenie techniczne

  • certyfikat z obszaru Agile (np. CSM, CSPO, PSM, PSPO)

  • certyfikat z obszaru zarządzania projektami (np. AgilePM, PMP, Prince2)

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5-10

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile
  • kanban

Skład zespołu

  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • devOps
  • tester manualny
  • project manager
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • wzorce projektowe

  • DDD

  • event modeling

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • DevOps

  • narzędzia do trackowania zadań

  • środowiska testowe

  • testy jednostkowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

To oferujemy

  • pracę z zespołami Agile przy realizacji projektów dla największych instytucji finansowych

  • stałe zatrudnienie w ramach preferowanej przez Ciebie formy zatrudnienia

  • dobrą i partnerską atmosferę w pracy

  • możliwości rozwoju zawodowego

  • w czasie pandemii pracę zdalną, docelowo pracę w biurze przez trzy dni raz na dwa tygodnie, w pozostałe dni pracę zdalną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • Dyski SSD, IntelliJ Ultimate Edition, zewnętrzny monitor

  • Bezpłatny parking

  • Grille i imprezy, wyjazdy integracyjne

  • Hackathony, szkolenia, konferencje

Etapy rekrutacji
1

Telefon z działu HR

2

Spotkanie online z managerem zespołu

3

Oferta współpracy lub informacja zwrotna

Od ponad 20 lat tworzymy zaawansowane technologicznie oprogramowanie dla firm i instytucji z kluczowych sektorów gospodarki. Specjalizujemy się w sektorze finansowym, z sukcesem prowadzimy projekty dla instytucji z innych branż z zakresu zarządzania dokumentami, automatyzacji procesów biznesowych oraz tworzymy systemy od podstaw w odpowiedzi na specyficzne wymagania klientów.

Przewiń do profilu firmy

Dlaczego BMS?

Zdajemy sobie sprawę, że sukces zależy przede wszystkim od osób, które w nim uczestniczą. Wiemy, że ludzie to nasz największy kapitał. Staramy się stworzyć kulturę i warunki pracy, które motywują do działania i sprawiają, że pracujemy z przyjemnością. Nasz zespół to grupa ambitnych ekspertów i dobrych kolegów.