Oferta pracy

IT Project Manager

Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)

Aleje Jerozolimskie 134

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Udział w procesach wdrażania nowych systemów informatycznych oraz prac rozwojowych dla istniejących systemów;

  • Analiza wymagań funkcjonalnych przy współpracy z użytkownikami;

  • Tworzenie planów projektu, harmonogramów, monitorowanie postępów prac, analiza ryzyk;

  • Współpraca oraz koordynacja zewnętrznych dostawców oprogramowania;

  • Przygotowanie i koordynacja testów;

  • Prowadzenie dokumentacji projektowej.

Nasze wymagania

  • Znajomość narzędzi i metodyk zarządzania projektami;

  • Umiejętność analitycznego myślenia i sprawnej komunikacji;

  • Kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów;

  • Znajomość narzędzi do mapowania procesów BPMN;

  • Znajomość języka angielskiego w zakresie czytania dokumentacji.

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość systemów klasy ERP, WMS;

  • Mile widziana znajomość procesów biznesowych realizowanych w handlu detalicznym oraz e-commerce;

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Udział w ciekawych projektach i możliwość rozwoju;

  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów;

  • Przyjazną i niekorporacyjną atmosferę pracy;

  • Nowoczesne biuro;

  • Komfortową lokalizację biura w okolicy dworca zachodniego.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • karta sportowa

  • rabaty na zakupy w drogerii natura

  • nowoczesne biuro

  • niekorporacyjna atmosfera pracy

Dziękujemy za przesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Drogerie natura to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów drogeryjno-kosmetycznych.

Pierwszy sklep otworzyliśmy w 1997 roku, dziś mamy ponad 280 sklepów.

Przewiń do profilu firmy