Oferta pracy

IT Project Manager

ASTEK Polska

umowa o pracę
13 00016 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
17 00021 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Scrum

  • ITIL

  • Agile

  • Jira

System operacyjny

O projekcie

Projekt dotyczy rozszerzenia funkcjonalności systemu o obsługę zgłoszeń dotyczących urządzeń medycznych.

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie projektami IT od A do Z

Nasze wymagania

  • min. 4-5 lat doświadczenia komercyjnego w koordynowaniu zespołów projektowych i zarządzaniu projektami IT o zasięgu lokalnym/globalnym

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów rozwoju oprogramowania

  • znajomość ITIL oraz Agile (Scrum, Kanban)

  • doświadczenie w pracy z narzędziami Jira oraz ServiceNow lub HP Service Manager

  • zaawansowana znajomość języka angielskiego – min. C1

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • agile
  • scrum
  • kanban

To oferujemy

  • długofalową współpracę i możliwości rozwoju

  • możliwość pracy w pełni zdalnej

  • szkolenia i treningi

  • benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Krótka rozmowa telefoniczna z rekruterem

2

Weryfikacja techniczna (online, 1h)

3

Rozmowa z Klientem (online)

Jesteśmy czołowym dostawcą usług IT i konsultingu. Od 2007 roku wspieramy i realizujemy projekty informatyczne dla największych firm w Polsce i za granicą.

Działamy w ramach grupy ASTEK International – posiadamy długoletnie, międzynarodowe doświadczenie, stale rozbudowywane zaplecze technologiczne, bogatą i wszechstronną wiedzę IT. Nasi wysoko wyspecjalizowani eksperci dostarczają klientom niezawodne, bezpieczne i skrojone na miarę rozwiązania.

Przewiń do profilu firmy