Oferta pracy

IT Project Manager

InPost

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

InPost

Czerniakowska 85/87

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i prowadzenie projektów oraz programów IT dostarczających rozwiązania wspierające strategię biznesową firmy w środowisku polskim oraz międzynarodowym

  • zarządzanie komunikacją i współpracą z analitykami biznesowymi i systemowymi, architektami IT oraz właścicielami biznesowymi

  • zarządzanie projektami IT dla branży logistycznej oraz e-commerce - koordynacja procesów wytwarzania oprogramowania i przygotowania infrastruktury IT

  • tworzenie harmonogramów projektu, planowanie, analiza zależności między projektami znajdującymi się w portfelu projektów, zarządzanie ryzykiem oraz budżetem

  • monitorowanie realizacji projektów, raportowanie, odbiory i rozliczanie prac

Nasze wymagania

  • min. 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w obszarze IT,

  • doświadczenie w zwinnym zarządzaniu projektami informatycznymi i tradycyjnymi (certyfikaty będą dodatkowym atutem)

  • samodzielności, pro aktywności, organizacji pracy własnej i zespołu projektowego oraz współpracy w zespole IT PM-ów

  • znajomość zagadnień związanych z prowadzeniem projektów informatycznych i metodyki zarządzania projektami

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1

Mile widziane

  • background techniczny - znajomość zagadnień związanych z inżynierią oprogramowania oraz Infrastrukturą IT

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki informatyczne / zarządzanie projektami)

  • doświadczenie we współpracy z wieloma poziomami managementu – liderzy, kierownicy, dyrektorzy, zarząd

  • znajomość narzędzi JIRA, Confluence, MS Project, Miro, Adonis

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 15

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na produkt
  • agile
  • waterfall

Skład zespołu

  • project manager

Tak pracujemy nad projektem

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • możliwość pracy w 100% zdalnej albo w modelu hybrydowym (wszystko zależy od Ciebie! :-))

  • umowę o pracę/ kontrakt B2B (wybór należy do Ciebie! :-)) i stabilność zatrudnienia

  • dofinansowane benefity, bo Twoja dobra kondycja jest dla nas ważna (sport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)

  • zaangażujemy Cię też w przeróżne inicjatywy wewnętrzne, w których będziesz mógł się spełniać

  • dajemy też dużą swobodę koncepcyjną i możliwość realizacji własnych pomysłów/usprawnień

  • i pamiętaj! Będziesz pracować w dynamicznie rozwijającej się Firmie

  • Jesteśmy liderem na Rynku! Każdy Pracownik ma na to wpływ!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

InPost

Jak pewnie wiesz dużo się u nas dzieje! Rozstawiamy nowe maszyny, nasza apka wygrywa liczne konkursy, wchodzimy na nowe rynki europejskie, ulepszamy stworzone przez nas systemy oraz naszą wyjątkową usługę – Paczkomaty - i wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, by jeszcze mocniej ułatwiać życie milionom Klientów.

Czy wiesz, że nasze IT to już ponad 300 osób? A nam ciągle mało. ;-) Większość naszych systemów jest pisana przez nas i dla nas. Dlatego słowo „niemożliwe” nie istnieje w naszym słowniku, a szybkie tempo pracy to nasza dewiza.

Chcesz dołączyć do #TeamINPOST i pomóc nam w tej ekspansji? Czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych :-) ? Zapraszamy!

Przewiń do profilu firmy