Logo Pracuj.pl

IT Project Manager

EuroLinux Sp. z o. o.O firmie

EuroLinux Sp. z o. o.

Aleje Jerozolimskie 100

Ochota

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Agile

  • Kanban

Mile widziane

  • Linux

  • Cloud

O projekcie

Poszukujemy doświadczonego IT Project Managera, który pokieruje zespołem odpowiedzialnym za rozwój i utrzymywanie naszych produktów. Podstawowym narzędziem wykorzystywanym na tym stanowisku jest ClickUp.

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja zadań i organizacja pracy zespołu
  • priorytetyzacja zadań przy uwzględnieniu potrzeb biznesowych
  • sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych zadań
  • ścisła współpraca z interesariuszami w celu zrozumienia ich potrzeb biznesowych i proponowanych rozwiązań
  • raportowanie postępów prac
  • zarządzanie zadaniami w aplikacji ClickUp

Nasze wymagania

  • umiejętność prowadzenia (koordynowania) kilku projektów jednocześnie oraz ustalania priorytetów
  • doświadczenie w pracy z tablicą Kanban oraz rozumienie metodyk Agile
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz analityczne myślenie
  • wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne oraz skrupulatność
  • znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej komunikatywnym, umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej
  • gotowość do stałego rozwijania swoich umiejętności i podnoszenia kompetencji.

  • znajomość rozwiązań CI/CD
  • znajomość systemów operacyjnych Linux (RHEL®, CentOS)
  • znajomość rozwiązań chmurowych, konteneryzacji.

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i formy współpracy
  • premie za zaangażowanie i wyniki
  • stabilną pracę w dobrej i przyjaznej atmosferze
  • udział w interesujących projektach u klientów o uznanych markach
  • możliwość rozwoju kariery zawodowej w wewnętrznych strukturach organizacji
  • możliwość pogłębiania wiedzy i rozwoju zawodowego dzięki szkoleniom
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • sprawną jednoetapową rekrutację.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • program Multisport

Etapy rekrutacji

1

Jednoetapowa rekrutacja

Dlaczego warto do nas dołączyć

W EuroLinux możesz spotkać wybitnych specjalistów, a także stać się jednym z nich. To miejsce, gdzie obok wiedzy i doświadczenia liczy się także pasja i czerpanie przyjemności z tego, co robimy. Cenimy sobie niekorporacyjną atmosferę oraz przyjazne relacje. Gdziekolwiek trafisz, zawsze możesz liczyć na wsparcie innych osób z zespołu. Doskonale wiemy, jak ważna jest współpraca. Jest to szczególnie widoczne w świecie Open Source, którego częścią jesteśmy. Cenimy kreatywność i zaangażowanie, dlatego mile widziane są Twoje pomysły i inicjatywy. Doceniamy i nagradzamy osiągnięcia naszych współpracowników. Możliwość dzielenia się wiedzą z innymi, potrafi przynieść dużo satysfakcji. Dzielenie się tym, co nas pasjonuje, ma jeszcze jedną właściwość – potrafi rozpalać w innych entuzjazm i motywować ich do rozwoju, który dodatkowo wspieramy szkoleniami i udziałem w ciekawych projektach. Jedną z naszych niezmiennych zasad jest to, że działamy etycznie zarówno względem rynku, klientów, jak i wewnątrz zespołu. Nasz flagowy produkt EuroLinux – dystrybucja Linux przeznaczona na profesjonalne stacje serwerowe – jest dostępna dla wszystkich w wersji darmowej, a w wersji płatnej oferujemy nasze bezpośrednie wsparcie.

Jesteśmy polskim producentem rozwiązań Open Source klasy Enterprise. Nasze produkty i usługi koncentrują się na kompleksowym tworzeniu i dostarczaniu profesjonalnego oprogramowania IT przeznaczonego do zastosowania w środowiskach produkcyjnych wraz z dedykowanym wsparciem technicznym.

Jesteśmy firmą o prostej strukturze organizacyjnej. Partnerskie podejście do osób, z którymi współpracujemy, wpływa na przyjazną atmosferę pracy.

Naszymi klientami są podmioty z sektora publicznego, bankowego, ubezpieczeniowego, telekomunikacyjnego, przedsiębiorstwa spedycyjne, a także światowi liderzy branży detalicznej. Współpracujemy z największymi w kraju integratorami systemów IT oraz małymi i średnimi firmami informatycznymi.

IT Project Manager, Aleje Jerozolimskie 100, Ochota, Warszawa