Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

IT Project Manager

Soltec sp. z o.o. sp. k.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie pracy osób włączonych w projekt

  • Dbanie o jakość dostarczanych projektów

  • Planowanie i prowadzenie projektów IT

  • Przygotowywanie raportów projektowych i dokumentacji

  • Rozwiązywanie problemów projektowych

  • Prowadzenie spotkań projektowych

  • Przekazywanie wiedzy zespołowi, rozwijanie jego kompetencji.

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami IT (systemy ERP, WMS, PIM,

  • e-commerce itp.)

  • Znajomość metodyk zwinnych Agile (Scrum, Kanban, Scrumban)

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami

  • Doświadczenie w pracy przy wielu projektach jednocześnie

  • Wysokie zdolności komunikacyjne i umiejętność opisania skomplikowanego problem w jasny sposób

  • Praktyczna znajomość narzędzi zarządzania projektem

  • Dokładność i systematyczność

  • Potrafisz współpracować z biznesem i deweloperami

  • Posiadasz zdolność krytycznego myślenia i wykazujesz wysokie zdolności analityczne

  • Chęć stałego rozwoju

  • Inicjatywa i proaktywna postawa

  • Samodzielność, umiejętność szybkiego dostosowania się do nowych rozwiązań i wyzwań

  • Znajomość języka angielskiego (B2)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

Jesteśmy jednym z największych dostawców komponentów fotowoltaicznych w Polsce. Od 15 lat dostarczamy najwyższej jakości elementy systemów PV firmom, które projektują, montują oraz serwisują instalacje fotowoltaiczne swoich klientów. Nasi partnerzy biznesowi mogą liczyć dodatkowo na profesjonalne wsparcie merytoryczno-techniczne w zakresie projektowania instalacji, a także doboru i serwisowania komponentów PV. Wykorzystując zdobyte doświadczenie dzielimy się wiedzą organizując szkolenia z zakresu montażu instalacji fotowoltaicznych, magazynów energii, systemów hybrydowych oraz najnowocześniejszych rozwiązań w tym zakresie. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy