Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

IT Project Manager

Trimtab Arteria Management Sp. z o.o. Sp.k.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Stawki 2A

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie procesem dostarczania projektu

  • Mierzenie postępów realizacji projektu oraz komunikację wewnątrz zespołu projektowego i organizacji

  • Raportowanie i prezentowanie postępów projektu

  • Realizację projektu zgodnie harmonogramem

  • Monitorowanie kluczowych parametrów projektu

  • Planowanie zasobów potrzebnych do realizacji projektu

  • Utrzymywanie i aktualizowanie dokumentacji projektu

  • Utrzymywanie relacji z interesariuszami, zarządzanie zespołem projektowym oraz dostawcami

  • Tworzenie rekomendacji związanych z prowadzonymi projektem

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata

  • Umiejętność zarządzania zespołem

  • Wiedza z zakresu rozwiązań informatycznych oraz metodyk, standardów i narzędzi związanych z rozwojem oprogramowania

  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji projektowej, koncepcji rozwiązań oraz specyfikacji wymagań

  • Umiejętności analityczne

  • Dobra organizacja pracy

  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność

Mile widziane

  • Znajomość Jira, Service desk

  • Doświadczenie przy projektach z sektora Public

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Elastyczne godziny pracy

  • Zatrudnienie w ramach Umowy o pracę/Umowy o dzieło/Współpracy B2B

  • Udział w ciekawych i różnorodnych projektach

  • Możliwości rozwoju

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Hybrydowy system pracy

  • Wszelkie niezbędne do pracy narzędzia

  • Pracę w przyjaznej kulturze organizacyjnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Jesteśmy dostawcą internetowych rozwiązań wspomagających zarządzanie procesami biznesowymi. Budujemy własne systemy, platformę klasy Business Process Management (BPM), dedykowane portale i rozwiązania mobilne.

Pracujemy dla bardzo dużych klientów: największe wdrożenie to ponad 10 000 użytkowników pracujących w jednym systemie. Jesteśmy jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się organizacji na rynku rozwiązań informatycznych w obszarze wsparcia procesów biznesowych.

Przewiń do profilu firmy