Oferta pracy

IT Project Manager

ADMAD LIMITEDO firmie

ADMAD LIMITED

Ludwika Idzikowskiego 16

Warszawa

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Linux

  • PostgreSQL

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie zaawansowanych technologicznie projektów IT

  • Zbieranie wymagań dla zmian w produktach oraz zarządzanie nimi we współpracy z innymi działami w organizacji

  • Analiza i tworzenie specyfikacji wymagań projektowych z uwzględnieniem potrzeb biznesowych

  • Nadzorowanie realizacji bieżących zadań związanych z utrzymaniem i rozwojem systemów IT

  • Bieżąca kontrola jakości realizacji projektów, w tym zapewnienie zgodności realizacji projektów z określonym zakresem, czasem i kosztami

  • Raportowanie postępów projektów

  • Zarządzanie ryzykiem i zmianami w projektach IT

  • Ścisła współpraca z działami operacyjnymi i wspieranie ich w rozwiązaniach i aplikacjach IT odpowiadających ich potrzebom

  • Wspieranie procesów wdrożenia zaprojektowanych rozwiązań

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (Project Manager, Product Owner, Scrum Master)

  • Znajomość nowoczesnych metod zarządzania projektami

  • Doświadczenie w obszarze programistyczno-analitycznym

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu

  • Umiejętność skupiania się na szczegółach i ustalania priorytetów zadań

  • Duże umiejętności komunikacji z pracownikami na różnych szczeblach organizacyjnych

  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2)

  • Wysoka motywacja do działania, chęć rozwoju i aktualizowania swojej wiedzy

  • Zapał do pracy i zaangażowanie w realizację zadań

  • Samodyscyplina i zorientowanie na realizację celów

To oferujemy

  • Kontrakt B2B

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość uczestniczenia w ambitnych projektach i realny wpływ na kształt tworzonych rozwiązań

  • Dofinansowanie do pakietów medycznych, sportowych i ubezpieczeniowych

  • Wysoki komfort pracy w młodym i dynamicznym zespole

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Admad Limited to profesjonalna agencja Performace Marketingu. Dostarczamy kreatywne i skuteczne rozwiązania, które pomagają osiągać nawet najbardziej wygórowane cele biznesowe. Zbudowaliśmy znakomity zespół doświadczonych specjalistów. Łączy nas precyzja i konsekwencja. Dążymy do tworzenia innowacyjnego i twórczego zespołu, który przekracza granice technologii, wzornictwa i kreatywności. Tworzymy aplikacje wspierające pracę zespołów Call Center (CRM, Voice), obsługę kampanii marketingowych w Internecie. Planujemy prace nad różnymi narzędziami wspierającymi szeroko rozumiany E-Commerce. Do zadań zespołu należy nie tylko utrzymywanie i rozwijanie posiadanych aplikacji, ale także budowanie zupełnie nowych rozwiązań.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy