Logo Pracuj.pl

IT Project Manager

CD PROJEKT S.A.O firmie

CD PROJEKT S.A.

Jagiellońska 74

Praga-Północ

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie projektów IT (lub na styku IT i biznesu) zgodnie z obowiązującą w firmie metodyką.
  • Zarządzanie planem projektu, ryzykami i zagadnieniami projektowymi.
  • Definiowanie zakresu projektu i niezbędnych do jego realizacji zasobów.
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji projektowej.
  • Ustalanie priorytetów zadań i raportowanie postępów prac.
  • Zapewnienie efektywnej komunikacji między wszystkimi interesariuszami projektu.

Nasze wymagania

  • Min. 5 lat doświadczenia w obszarze zarządzania projektami wdrożeniowymi i rozwojowymi na styku IT i biznesu w obszarach systemów biznesowych
  • Znajomość metodyk zarządzania projektami – certyfikat Prince2, PMP, Agile lub Scrum będzie dodatkowym atutem.
  • Dobra znajomość MS Office, MS Project lub innych narzędzi do zarządzania projektami.
  • Wiedza techniczna z zakresu mechanizmów wdrożeń obejmujących obszar IT (wdrażanie nowych aplikacji lub zmian w już istniejących).
  • Min. dobra znajomość języka angielskiego.
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne.
  • Samodzielność, proaktywność.
  • Orientacja na cel i umiejętność sprawnej komunikacji na wszystkich poziomach organizacji.
  • Nastawienie na współpracę w zespole.
  • Zainteresowanie nowymi technologiami.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność.
  • Samodyscyplina i efektywne zarządzanie czasem.

Mile widziane

  • Znajomość narzędzi i metodyk analizy biznesowej (BPMN).
  • Znajomość narzędzi JIRA, Confluence, Miro, Adonis.

To oferujemy

  • Office-First: praca głównie z biura, min. 10 dni w miesiącu.
  • Elastyczne godziny pracy — swój dzień pracy możesz rozpocząć w dowolnym momencie pomiędzy 8:00 i 10:00.
  • Pakiet powitalny z niespodzianką, który otrzymasz po dołączeniu do zespołu.
  • Szeroki wybór szkoleń i kursów — warsztaty organizowane wewnątrz studia, szkolenia zewnętrzne dla wszystkich pracowników, wydarzenia z cyklu “Meet a star”, szereg inicjatyw mających na celu wymianę wiedzy, e-learning, kursy online. Okazji do nauki Ci nie zabraknie!
  • Zniżka pracownicza na zakupy w CD PROJEKT RED Gear, upominki i gadżety dla pracowników, prezent dla świeżo upieczonych rodziców.
  • Prywatna opieka medyczna — możesz wybrać plan medyczny wraz z dentystycznym, który najbardziej Ci odpowiada i dołączyć do niego swoich najbliższych.
  • Wsparcie w trakcie pandemii COVID-19 — regularne testy i szczepienia przeprowadzane w studiu oraz profesjonalne doradztwo specjalisty.
  • Darmowe wsparcie psychologiczne oraz dostęp do organizowanych cyklicznie webinarów o tematyce wellbeing i zdrowia psychicznego.
  • Karta Multisport, z którą zyskasz dostęp do wielu placówek sportowych w całym mieście.
  • Masz psa? Zabierz go ze sobą. Lubimy towarzystwo futrzastych przyjaciół :)
  • Zabawa i integracja — organizujemy różne wydarzenia, żeby się zrelaksować i spędzić ze sobą czas, podczas których gramy w gry i generalnie dobrze się bawimy.
  • Zdrowie jest dla nas ważne, więc w trakcie pracy możesz skorzystać z dostępnych dla pracowników owoców, przekąsek, muesli, miodu organicznego, wyboru mleka wegańskiego oraz kawy speciality.
  • Międzynarodowy zespół — w CD PROJEKT RED masz szansę pracować z ludźmi z całego świata.
  • Zrównoważone, eko podejście — na naszym warszawskim kampusie zgromadziliśmy panele solarne, które dostarczają zielonej energii, ok. 2000 roślin oraz system filtrujący, który oczyszcza powietrze w studiu, stację ładowania dla samochodów elektrycznych oraz łąki kwietne. Dysponujemy również miejscami przeznaczonymi do relaksu.
  • Siłownia ze ścianką wspinaczkową i trenerem personalnym dostępnym codziennie oraz zajęcia z pilatesu.
  • Duży parking dla samochodów, motorów i rowerów.
  • Stacja naprawcza dla rowerów oraz prysznice są dostępne dla każdego pracownika.
  • W naszej bibliotece znajdziesz ok. 1000 książek i gier, które możesz swobodnie wypożyczyć żeby się rozwijać, uczyć lub po prostu dobrze się bawić.
  • Brak dress-code’u — cenimy sobie swobodę i ubieramy się w to, co lubimy.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • siłownia w biurze
  • dyżury lekarza w biurze
  • program emerytalny
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Opis stanowiska

Obecnie, w związku ze wzrostem ilości projektów prowadzonych w dziale IT pojawiła się potrzeba zatrudnienia IT Project Managera, którego celem będzie usprawnienie pracy działu i zachowanie najwyższego poziomu jakości świadczonych usług.

Zgłoś się do nas, może to właśnie na Ciebie czekamy! :)

Tworzyć erpegi, które przemawiają do serc graczy — oto nasza misja! Jesteśmy zespołem profesjonalistów i profesjonalistek z całego świata i chcemy zaliczać się do grona najbardziej uznanych producentów gier wideo, wytyczać nowe ścieżki w branży elektronicznej rozrywki oraz kreować opowieści, które definiują standardy gatunku.

IT Project Manager, Jagiellońska 74, Praga-Północ, Warszawa