Oferta pracy

IT Project Manager

KRUK S.A.O firmie

  • Wołowska 8, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

KRUK S.A.

Wołowska 8

Wrocław

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • JIRA

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksowe prowadzenie projektów wdrożeniowych i migracyjnych skomplikowanych rozwiązań informatycznych wspierających główne procesy biznesowe w Polsce i za granicą. Do zakresu obowiązków będzie należała również współpraca z przydzielonym zespołem projektowym oraz innymi grupami projektowymi w ramach firmy i reprezentowanie jej w kontaktach z kontrahentami. Project Manager będzie również odpowiadał za koordynację i rozliczanie prac realizowanych przez podwykonawców oraz zespoły wewnętrzne.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie i sukcesy w prowadzeniu złożonych technicznie projektów na potrzeby biznesu i zapewni jakość wytwarzanych produktów

  • Znajomość metodologi zarządzania projektami (w szczególności Agile/SCRUM) i umiejętność właściwego doboru ją do charakteru projektu

  • Znajomość technik zarządzania dużą zmianą organizacyjną

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i kreatywnego myślenia

  • Wysokie kompetencje związane z zarządzaniem zespołem - delegowania zadań, motywowania, egzekwowania, organizowania pracy innym

  • Umiejętność monitorowania i kontroli postępu prac

  • Umiejętność odnalezienia się w sytuacji zarządzania konfliktem i kryzysem

  • Doświadczenie w pracy z dostawcami zewnętrznymi

  • Płynna komunikacja się w języku angielskim (poziom B2/C1)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • agile
  • scrum
  • kanban
  • waterfall

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Realizację ciekawych i pełnych wyzwań zadań

  • Możliwość rozwoju i realizacji ambicji zawodowych w środowisku międzynarodowym Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Benefity (prywatna opieka medyczna LUX MED, karta Multisport)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

Ważne dla nas są również wysokie kompetencje interpersonalne takie jak:

  • Otwartość i komunikatywność

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność

  • Kreatywność i charyzma

  • Rozwaga, konsekwencja i obiektywizm

Dodatkowo poszukiwany Project Manager cechuje się:

  • Dbałością o jakość dostarczanych produktów

  • Wizjonerstwem (w zakresie celu projektu) - ’zaczynaj z wizją końca’

  • Partnerstwem w relacjach

  • Szerokim postrzeganiem wyzwań

  • Nastawieniem na poszukiwanie rozwiązań