Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

IT Project Manager

CodeWaveO firmie

  • Krakowska 88a, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

CodeWave

Krakowska 88a

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Agile

Mile widziane

  • Jira

  • Redmine

  • Lean

O projekcie

Jesteśmy “młodym, dynamicznym zespołem”, lecz nie szukamy Ciebie z uwagi na “intensywny rozwój”. Wręcz przeciwnie - zależy nam na tym, aby nasza firma pozostała niewielka. Liczy się dla nas jakość naszej pracy, wzajemny szacunek i zaufanie - zarówno wewnątrz zespołu, jak i w pracy z klientami. Pracujemy jednocześnie nad wieloma projektami z różnorodnych branż, co daje pole do rozwoju w wielu kierunkach jednocześnie. Lubimy luźną atmosferę, więc nie uświadczysz u nas zadęcia, wielostopniowej hierarchii i wielopoziomowej akceptacji pomysłów. Szukamy nie pracownika, a członka zespołu.

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wymagań biznesowych i tworzenie na ich podstawie dokumentów ofertowych

  • Udział w planowaniu projektów, tworzenie harmonogramów

  • Koordynacja prac zespołu programistycznego, weryfikacja terminów i kosztów

  • Kontakt z klientem oraz pośredniczenie w kontaktach między klientem a zespołem, a także usprawnianie komunikacji wewnątrz zespołu

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w pracy z klientami zagranicznymi i prowadziłeś już własny projekt

  • Masz doświadczenie w prowadzeniu projektów IT w metodykach zwinnych

  • Lubisz i potrafisz pracować z ludźmi, umiesz koordynować ich pracę na partnerskich zasadach

  • Masz poczucie odpowiedzialności za swoje zadania, ale także za działania innych członków zespołu

  • Rozmowa z klientem na jakikolwiek, choćby nudny lub trudny temat, nie jest dla ciebie wyzwaniem (także w języku angielskim)

  • Płynnie przełączasz się między projektami, nie lubisz monotonii, potrafisz robić jednocześnie kilka rzeczy, potrafisz je priorytetyzować

  • ...to najwyższa pora wysłać swoją aplikację do CodeWave!

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Praca zdalna z możliwością zorganizowania przestrzeni biurowej (hybrydowa)

  • Szkolenia, konferencje, warsztaty

  • Wyjazdy i imprezy integracyjne

  • Wpływ na rozwój kluczowych procesów w firmie

  • Elastyczne godziny pracy

  • Płaska struktura organizacyjna

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • szkolenia wewnętrzne

CodeWave

Od 14 lat specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji i stron internetowych. Używamy najnowszych technologii przy programowaniu rozwiązań webowych i mobilnych. Skupiamy się na ciekawych i złożonych projektach zapewniając dedykowane zespoły programistyczne. Jeśli oczekujesz pracy pełnej wyzwań i możliwości rozwoju swoich umiejętności, dobrze trafiłeś!

Przewiń do profilu firmy