Oferta pracy

IT Project Manger

Wirtualna Polska Media S.A.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie roadmap projektu;

  • Dbanie o przepływ dokumentacji i informacji w zespole;

  • Wsparcie Product Ownera w planowaniu i monitorowaniu postępów prac w celu dotrzymywania terminów, jakości i budżetu;

  • Organizowanie i nadzorowanie prac realizowanych przez zespół projektowy, przydzielanie zadań, monitorowanie i raportowanie ich realizacji,

  • Współpraca z działami Reklamy, Sprzedaży Systemowej, Architektami i Adminami.​

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem projektami z zakresu tworzenia stron www.

  • Znasz zagadnienia z zakresu rozwoju oprogramowania, technologii frontendowych oraz backendowych

  • Twoja codzienność to Jira, Scrum, Agile, MS Teams.

  • Znajomość Scrum Guide obowiązkowa!

  • Sprawdzasz się w roli mediatora pomiędzy biznesem a IT.

  • Praca w środowisku rozproszonym i działanie cross-obszarowe to dla Ciebie naturalny świat.

  • Doskonale organizujesz swoją pracę i zespołu projektowego, a komunikacja to Twoja mocna strona.

  • Masz duże pokłady kreatywności i chcesz się nimi podzielić.

  • Odpowiedzialność, zaangażowanie i sumienność są ważne w Twoim działaniu, a w trudnych sytuacjach projektowych zachowujesz zimną krew

To oferujemy

  • Długofalową współpracę z liderem branży mediowej

  • Możliwość pracy w elastycznych godzinach,

  • Błyskawiczny proces rekrutacyjny – jedno spotkanie, decyzja nawet w ciągu 1 dnia,

  • Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed, Fitsport

  • Decydując się na współpracę w WP, otrzymujesz również możliwość pracy, w przyszłości, dla wielu innych spółek Holdingu Wirtualnej Polski

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • napoje

  • parking dla pracowników

Wirtualna Polska Media S.A. - jest partnerem pierwszego wyboru Polaków: dostarczamy angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujemy w codziennych decyzjach. Działamy w obszarach e-commerce, reklamy i mediów spójnie łącząc technologie.

Przewiń do profilu firmy