Logo Pracuj.pl

IT Project Manger

TRANSITION TECHNOLOGIES PSC SP Z O OO firmie

  • Kielce, świętokrzyskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

TRANSITION TECHNOLOGIES PSC SP Z O O

Karola Olszewskiego 6

Kielce

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Scrum

  • Kanban

Mile widziane

  • Jira

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i rozumienie strategii programu klienta;
  • Opracowanie planów zarządzania programami i projektami;
  • Tworzenie i utrzymywanie planów projektu dla różnych faz procesu;
  • Zarządzanie i komunikacja w ramach zespołu projektowego;
  • Mierzenie i ocena postępów w porównaniu z planem oraz koordynacja odchyleń;
  • Wykonywanie czynności związanych z zarządzaniem ryzykiem;
  • Uczestniczenie w regularnych spotkaniach z klientami oraz dbanie o efektywną współpracę;
  • Wspieranie fazy realizacji, monitorowania i kontroli projektu, wykonując zadania administracyjne projektu, takie jak raportowanie i zatwierdzanie czasu i wydatków, przygotowywanie i zatwierdzanie faktur;
  • Wsparcie w zakresie administracyjnego i komercyjnego zamykania projektów.

Nasze wymagania

  • 5 lat doświadczenia w prowadzeniu projektów IT;
  • Język angielski umożliwiający swobodną komunikację, B2/C1;
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów dla dużych międzynarodowych klientów;
  • Znajomość metodyki Agile w tym Scrum, ewentualnie Nexus/Kanban;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Nastawienie na realizacje założonych celów.

  • znajomość Jiry;
  • doświadczenie/background w roli technicznej;
  • doświadczenie w roli Proxy-Product Ownera.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • agile
  • scrum
  • kanban

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • budżet rozwojowy
  • konferencje w Polsce
  • konferencje zagraniczne
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Pracę w firmie, w której pracownicy najbardziej cenią przyjazną atmosferę i elastyczne podejście;
  • Możliwość rozwoju kompetencji poprzez dostęp do szkoleń online, wewnętrzne szkolenia otwarte oraz specjalistyczne ścieżki rozwoju;
  • Pracę przy innowacyjnych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii;
  • Elastyczne formy współpracy – UoP/B2B/inne;
  • Stabilność zatrudnienia – nastawienie na długotrwałą współpracę;
  • Brak dress code’u, spotkania integracyjne, konkursy wewnątrzfirmowe, Multisport, ZFŚS (wczasy pod gruszą, dofinansowanie żłobka/przedszkola dziecka, paczki świąteczne), owocowe wtorki, słodkie czwartki, program rabatowy na zakup auta;

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • wyprawka szkolna
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

Transition Technologies PSC specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań IT dla przemysłu. Szczególnie Connected Product Lifecycle Management, zastosowaniu w przemyśle najnowszych technologii Internetu Przedmiotów (IoT) i Rozszerzonej Rzeczywistości (AR), dzięki którym nasi Klienci mogą realizować koncepcję Przemysłu 4.0. Nasza firma to ponad 500 entuzjastów programowania, innowacji technologicznych oraz metodyk programowania, którzy w swojej pracy zawsze kierują się wzajemną pomocą, dobrą atmosferą oraz kreatywnym podejściem

IT Project Manger, Karola Olszewskiego 6, Kielce