Oferta pracy

IT Project Manger

TRANSITION TECHNOLOGIES PSC SP Z O OO firmie

  • Piotrkowska 276, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

TRANSITION TECHNOLOGIES PSC SP Z O O

Piotrkowska 276

Łódź

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Scrum

  • Kanban

Mile widziane

  • Jira

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i rozumienie strategii programu klienta;

  • Opracowanie planów zarządzania programami i projektami;

  • Tworzenie i utrzymywanie planów projektu dla różnych faz procesu;

  • Zarządzanie i komunikacja w ramach zespołu projektowego;

  • Mierzenie i ocena postępów w porównaniu z planem oraz koordynacja odchyleń;

  • Wykonywanie czynności związanych z zarządzaniem ryzykiem;

  • Uczestniczenie w regularnych spotkaniach z klientami oraz dbanie o efektywną współpracę;

  • Wspieranie fazy realizacji, monitorowania i kontroli projektu, wykonując zadania administracyjne projektu, takie jak raportowanie i zatwierdzanie czasu i wydatków, przygotowywanie i zatwierdzanie faktur;

  • Wsparcie w zakresie administracyjnego i komercyjnego zamykania projektów.

Nasze wymagania

  • 5 lat doświadczenia w prowadzeniu projektów IT;

  • Język angielski umożliwiający swobodną komunikację, B2/C1;

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów dla dużych międzynarodowych klientów;

  • Znajomość metodyki Agile w tym Scrum, ewentualnie Nexus/Kanban;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;

  • Nastawienie na realizacje założonych celów.

  • znajomość Jiry;

  • doświadczenie/background w roli technicznej;

  • doświadczenie w roli Proxy-Product Ownera.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • agile
  • scrum
  • kanban

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Pracę w firmie, w której pracownicy najbardziej cenią przyjazną atmosferę i elastyczne podejście;

  • Możliwość rozwoju kompetencji poprzez dostęp do szkoleń online, wewnętrzne szkolenia otwarte oraz specjalistyczne ścieżki rozwoju;

  • Pracę przy innowacyjnych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii;

  • Elastyczne formy współpracy – UoP/B2B/inne;

  • Stabilność zatrudnienia – nastawienie na długotrwałą współpracę;

  • Brak dress code’u, spotkania integracyjne, konkursy wewnątrzfirmowe, Multisport, ZFŚS (wczasy pod gruszą, dofinansowanie żłobka/przedszkola dziecka, paczki świąteczne), owocowe wtorki, słodkie czwartki, program rabatowy na zakup auta;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Transition Technologies PSC specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań IT dla przemysłu. Szczególnie Connected Product Lifecycle Management, zastosowaniu w przemyśle najnowszych technologii Internetu Przedmiotów (IoT) i Rozszerzonej Rzeczywistości (AR), dzięki którym nasi Klienci mogą realizować koncepcję Przemysłu 4.0. Nasza firma to ponad 500 entuzjastów programowania, innowacji technologicznych oraz metodyk programowania, którzy w swojej pracy zawsze kierują się wzajemną pomocą, dobrą atmosferą oraz kreatywnym podejściem

Przewiń do profilu firmy