Logo Pracuj.pl

IT Recruiter and Employer Branding Activist

Printbox Sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
5 000–7 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
6 000–8 500
netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

Z nami będziesz:

• Pracować z doświadczonym Zespołem People (6 osób), który uwielbia dzielić się wiedzą, realizować wspólne projekty i inspirować się w codziennej pracy

• Mieć realny wpływ na dalszy rozwój naszego biznesu przez pozyskiwanie nowych talentów (głównie Developerów, ale również osób na stanowiska nie-techniczne)

• Odpowiadać za wszystkie etapy procesu rekrutacji: od zbierania wymagań, direct search, po zatrudnienie i wsparcie onboardingu

• Współpracować z zaangażowanym zespołem Leaderów , którzy doceniają wartość wsparcia zespołu People, nie tylko w procesie rekrutacji

• Dbać o dobre praktyki rekrutacyjne - cały czas podnosimy swoje kompetencje, badamy candidate experience, przekazujemy rzetelne feedbacki, wprowadzamy usprawnienia, nigdy nie stoimy w miejscu

• Kreować wizerunek firmy i rozwijać nasze działania EB wewnątrz i na zewnątrz firmy - mamy się czym chwalić i liczymy, że pomożesz nam o tym opowiedzieć

• Mieć przestrzeń do angażowania się w projektowe działania zespołu People

Nasze wymagania

  • Masz już doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, w tym zdecydowaną większość w branży IT (znasz ten świat, stanowiska, technologie, potrzeby i oczekiwania kandydatów)
  • IT to dla Ciebie nie tylko Programiści, ale też PO, PMi czy Scrum Masterzy - i przynajmniej tak mniej więcej wiesz czym oni się zajmują
  • Direct search: boolean i x-ray search robisz w nocy o północy wyrwana/y z głębokiego snu. I na dodatek zatrudniłaś/eś już kilku tak znalezionych kandydatów (dobry networking będzie Twoim mocnym atutem)
  • Masz głowę pełną pomysłów i tylko czekasz żeby ktoś pozwolił im ujrzeć światło dzienne
  • Piszesz tak, że chce się czytać (również po angielsku), a patrząc na to ogłoszenie masz nieodparte wrażenie, że napisałbyś/abyś je lepiej
  • Masz obycie z Social Mediami i chętnie wykorzystujesz je w swojej pracy Rekrutera/ki. A przynajmniej realizujesz plan minimum i prywatnie nieźle ogarniasz FB, Li i Insta
  • Sprawnie mówisz po angielsku (bez problemu dogadasz się w pracy z obcokrajowcem i napiszesz chwytliwy tekst EBowy do społecznościówek)
  • Twój naturalny talent to budowanie pozytywnych relacji z ludźmi i nawiązywanie nowych kontaktów. Masz w sobie dużo luzu, dystansu do siebie i świata i raczej nie odnajdziesz się w sztywnym, formalnym środowiskach pracy
  • Masz już doświadczenie w pracy z ATS i innymi narzędziami (my pracujemy z: Traffit, Asana, Notion, Teams, ale nie musisz ich znać)
  • Interesujesz się światem HR, EB i IT. Śledzisz nowinki, zawsze jesteś głodna/ -y wiedzy i chcesz wiedzieć co w trawie piszczy, bo może za rogiem czeka jakaś inspiracyjna petarda

To oferujemy

  • Wynagrodzenie do 7000 PLN brutto (UoP) lub do 8500 PLN netto (B2B)
  • Dla fanów B2B: wiemy, że niezależnie od umowy potrzebujesz wolnego i czasem chorujesz - mamy na to atrakcyjne rozwiązanie - opowiemy Ci podczas rozmowy
  • Opcję pracy i zdalnie i w biurze (kto jak woli) - nie wróciliśmy do biura ‘po covidzie’ i testujemy pełną dowolność w tym zakresie
  • Dla fanów pracy w biurze: nasze biuro w Krakowie nie stoi puste - ma swoich stałych bywalców i miłośników dobrej kawy
  • Realny wpływ na swoją pracę i możliwość wprowadzania własnych pomysłów - nawet tych najbardziej szalonych
  • Ciągły feedback i szybkie decyzje rekrutacyjne - bez korporacyjnych procedur
  • Pracę w środowisku, gdzie liczą się wymierne efekty i indywidualne podejście do kandydatów, a nie liczba wysłanych wiadomości czy wykonanych telefonów
  • Dobre narzędzia pracy (m.in. pakiet Office, Asana, Traffit, Notion, konto Linkedin Premium)
  • Budżet i urlop szkoleniowy - 5 dodatkowych, płatnych dni urlopu na Twój rozwój oraz budżet do wykorzystania na szkolenia, konferencje i kursy online
  • Firmową biblioteczkę: dostęp do Printbox Library App, firmowych kindle i zespołowy budżet na książki
  • Biuro w centrum Krakowa (spacerem od Rynku Głównego, Galerii Krakowskiej i Fortów Kleparz)
  • Elastyczne godziny pracy - nasze core hours to 10.00-14.00, przed i po organizuj się tak, aby Tobie i Twojemu zespołowi to pasowało
  • Potrzebujesz wyskoczyć po dziecko do przedszkola, z psem do weterynarza, na zakupy przed korkami? Nie ma problemu, my też mamy życie prywatne
  • Darmowy parking samochodowy; rowerowy też mamy (tak, z wiatą i zamykany), a do tego prysznic :)
  • Program Printbox for All, w ramach którego otrzymasz pakiet opcji na udziały firmy (Employee Stock Option Plan) i to od pierwszych dni Twojej współpracy z nami
  • Pakiet dodatkowych benefitów tj. opieka medyczna Saltus (placówki Luxmed, Enelmed, Scandmed, w tym medycyna podróży, czy pakiet rehabilitacyjny), karta sportowa, lekcje angielskiego
  • Sporo integrowania się i fajnego czasu razem - firmowo, zespołowo, między-zespołowo.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • komputer do użytku prywatnego
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

Cześć! Szukamy Rekrutera/-ki IT, który/-a razem z nami będzie współtworzyć zespół People w Printbox i swoim niebanalnym podejściem do rekrutacji i pasją do Employer Brandingu pomoże nam dalej się rozwijać 🚀 Printbox to firma produktowa IT, ale przede wszystkim zgrana +70-cio osobowa ekipa, która rozwija aplikacje do tworzenia i zamawiania fotoproduktów, wykorzystywaną na całym świecie. Naszym celem od zawsze było stworzenie miejsca, gdzie chce się pracować. Gdzie połączymy świetnych ludzi, szczerą komunikację, jasne zasady z efektywnością i fun'em z tego co robimy.

Proces rekrutacji:

  • 1. Rozmowa telefoniczna
  • 2. Spotkanie online
  • 3. Spotkanie F2F z Head of People

Printbox Sp. z o.o.

W Printbox tworzymy zgraną, 75-cio osobową ekipę, która zbudowała najlepsze oprogramowanie klasy enterprise w swojej branży. Rozwijamy unikatową aplikację do tworzenia i zamawiania fotoproduktów wykorzystywaną w ponad 50 krajach.

Aktualne oferty pracodawcy
/1/06/2022/GS

IT Recruiter and Employer Branding Activist, Kraków