Oferta pracy

IT Recruiter

HRK S.A.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszej organizacji poszukujemy IT Recruitment Consultanta, który zasili szeregi zespołu IT Contracting w HRK.

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych kandydatów/specjalistów IT w ramach realizowanych projektów rekrutacyjnych

  • Podtrzymywanie i budowanie długotrwałych relacji biznesowych z kandydatami i kontraktorami HRK

  • Ścisła współpraca z zespołem sprzedaży w ramach realizowanych projektów rekrutacyjnych

  • Realizacja założonych planów i celów biznesowych.

Wymagania pracodawcy

  • Minimum rocznego doświadczenia w realizacji projektów rekrutacyjnych z branży IT

  • Znajomości rynku IT zarówno w kontekście uwarunkowań biznesowych jak i teoretycznej wiedzy z zakresu technologii IT

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

  • Zadaniowości i nastawienia na realizację nakreślonych celów biznesowych

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 20 letnim stażem na rynku

  • Pakiet narzędzi niezbędnych do efektywnej pracy rekrutera IT (m.in. LinkedIn Recruiter, portale ogłoszeniowe)

  • Precyzyjnie i konkretne zdefiniowaną ścieżkę rozwoju zawodowego

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych

  • Formę zatrudnienia dopasowaną do Twoich potrzeb

  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym. Jeśli jesteś spoza Warszawy damy Ci możliwość pracy w 100% w trybie zdalnym

  • Komfortowe biuro w ścisłym centrum Warszawy (Pl. Bankowy), w którym można efektywnie pracować (odpocząć również).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Dzielimy się:

Naszymi wartościami, wśród których znajdują się m.in. szacunek, kooperacja i zaangażowanie

Niepowtarzalną atmosferą, w której od pierwszych chwil wyczuwa się życzliwość

Szkoleniami i możliwością uczenia się od najlepszych w branży

HRK S.A.

HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Od ponad 20 lat dostarczamy naszym Klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji - od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły wyspecjalizowane w obsłudze poszczególnych branż. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Przewiń do profilu firmy