Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

IT Recruiter

IT Professionals sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych w obszarze IT (i/lub z obszaru Finance dla chętnych)

  • Aktywne poszukiwanie oraz identyfikowanie Kandydatów odpowiadających wymaganiom projektu

  • Nawiązywanie dobrych relacji z Kandydatami i prowadzenie wstępnych rozmów telefonicznych

  • Prowadzenie interview z Kandydatami

  • Prowadzenie Kandydatów w procesach rekrutacyjnych

  • Składanie ofert pracy Kandydatom w imieniu Klienta oraz negocjowanie warunków zatrudnienia

  • Tworzenie i publikacja ogłoszeń o pracę

  • Praca z zaangażowaniem, w dobrej atmosferze i bez presji KPI

  • Nawiązywanie i budowanie relacji biznesowych z Klientami (dla zainteresowanych tym obszarem)

  • Współtworzenie bazy wiedzy firmowej z obszaru IT

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na stanowiska informatyczne

  • Status absolwenta lub studenta studiów humanistycznych (preferowane: psychologia/ socjologia) lub informatycznych

  • Dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Word i Excel

  • Wiedza i zainteresowanie obszarem rekrutacji/HR

  • Duży zasób pozytywnej energii i wiara we własne możliwości

  • Szybkość i sprawność w działaniu

  • Chęć podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez stałe dążenie do perfekcji

To oferujemy

  • Szkolenia wewnętrzne z obszaru IT oraz z obszaru rekrutacji

  • Wymianę doświadczeń w obszarze najlepszych praktyk rekrutacyjnych

  • Możliwość poznania skutecznych sposobów rekrutowania Kandydatów

  • Możliwość pracy na najnowszym sprzęcie i z nowoczesną bazą danych

  • Możliwość pracy z najbardziej zaawansowanymi narzędziami rekrutacyjnymi

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i przejrzysty system premiowy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pracę w pełni zdalną w okresie pandemii, elastyczne podejście do Home Office po jej zakończeniu

  • Pracę w młodej, prężnie rozwijającej się organizacji

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program onboardingowy

  • dogodna lokalizacja biura

  • zgrany zespół

IT Professionals sp. z o.o.

IT Professionals | Professionals Group to zespół ambitnych osób, zmotywowanych do bycia najlepszym i rzetelnym Partnerem dla naszych Klientów. Łączymy doświadczenie w usługach rekrutacyjnych z dogłębną znajomością polskiego rynku, doświadczeniem psychologicznym i pasją do rekrutacji.

Jesteśmy wysoce wyspecjalizowani w rekrutacjach IT, realizując projekty na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Posiadamy również doświadczenie w wyszukiwaniu najlepszych Kandydatów na stanowiska spoza IT, zaczynając od specjalistów znających języki obce, a także seniorów i ekspertów pracujących w branży usług finansowych.

Naszymi Klientami są średnie i duże firmy z różnych sektorów, w tym usług IT, finansów, ubezpieczeń, opieki zdrowotnej, a także firmy o profilu fintech i software house.

Przewiń do profilu firmy