Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

IT Recruiter

ITFS sp. z o.o.

4 3006 300 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

aleja Zwycięstwa 96/98

Redłowo

Gdynia

Twój zakres obowiązków

Czym będziesz się zajmował?

• Prowadzeniem procesów rekrutacyjnych dla sektora IT:

• Pozyskiwaniem kandydatów przy użyciu Direct Search oraz przy pomocy naszej bazy

• Przeprowadzaniem rozmów z kandydatami (screeningów)

• Budowaniem długotrwałych relacji z kandydatami, podnoszenie Candidate Experience na

• każdym etapie procesu

• Ścisłą współpracą z Key Account Managerami

Nasze wymagania

Co będzie Ci potrzebne na tym stanowisku?

• Min. 6 miesięcy doświadczenia w pracy jako rekruter IT

• Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2

• Znajomość narzędzi i metod prowadzenia procesu rekrutacyjnego

• Przyjazne nastawienie do ludzi

• Szeroko rozwinięte umiejętności interpersonalne

• Ciągła chęć nauki i rozwoju

• Pozytywne nastawienie do wyzwań

• Proaktywność i zaangażowanie w rozwój firmy i teamu

• Umiejętność organizacji pracy własnej

To oferujemy

Co możesz z nami zyskać?

• Umowę o pracę lub kontrakt B2B (w zależności od Twoich potrzeb)

• Pracę hybrydową (do 80% pracy zdalnej)

• Atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników

• Klarowną ścieżkę kariery i awansu

• Pakiet benefitów pozapłacowych (karta Multisport, pakiet prywatnej opieki zdrowotnej,

• indywidualny fundusz szkoleniowy)

• Ciekawe szkolenia branżowe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

Kim jesteśmy?

ITFS to polska firma, która od 2012 świadczy usługi w zakresie consultingu oraz rekrutacji Specjalistów IT. Obecnie zatrudniamy kilkuset konsultantów, z którymi realizujemy projekty na rynku polskim oraz zachodnioeuropejskim. Posiadamy biura w Gdyni oraz Warszawie, a także filię w Danii.

O naszym profesjonalizmie świadczą zdobyte przez nas wyróżnienia dla najlepiej rozwijających się firm w Polsce i Europie. Z dumą możemy pochwalić się, że zostaliśmy laureatami Financial Times FT1000 i Diamentów Miesięcznika Forbes 2020, 2021 i 2022.

Swój sukces zawdzięczamy przede wszystkim ludziom, którzy tworzą nasz zespół, inspirują nas do dalszego działania i chcą rozwijać się w branży IT!

Przewiń do profilu firmy