Oferta pracy

IT Recruiter

TRANSITION TECHNOLOGIES PSC SP Z O OO firmie

  • Karola Olszewskiego 6, Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

TRANSITION TECHNOLOGIES PSC SP Z O O

Karola Olszewskiego 6

Kielce

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych z obszaru IT,

  • Budowanie i aktualizowanie bazy kandydatów, a także realizacja działań poprawiających efektywność procesów rekrutacyjnych,

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kandydatami, dbałość o Candidate Experience,

  • Wsparcie procesu zatrudnienia i wdrożenia nowych pracowników,

  • Sporządzanie raportów (wewnętrznych oraz na potrzeby Klientów) z przebiegu projektów,

  • Wsparcie kierowników na wszystkich etapach procesu rekrutacji,

  • Współpraca z działami w organizacji w celu identyfikacji potrzeb biznesowych,

  • Budowanie profesjonalnych i trwałych relacji biznesowych wewnętrznych, zewnętrznych oraz dbałość o wizerunek pracodawcy,

  • Monitorowanie trendów rynkowych w obszarze rekrutacji oraz Employer Brandingu

  • Zapewnienie bieżącego wsparcia w zakresie HR dla pracowników organizacji,

  • Organizacja akcji w zakresie Employer Brandingu,

  • Współpraca z Uczelniami i innymi instytucjami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych w sektorze IT w międzynarodowym środowisku,

  • Język angielski – poziom zaawansowany,

  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia,

  • Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole,

  • Skuteczność w osiąganiu celów zawodowych,

  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • Zaangażowanie w pracę i odpowiedzialność za podejmowane działania,

  • Profesjonalizm, systematyczność oraz przywiązywanie wagi do szczegółów

Mile widziane

  • Doświadczenie w innych obszarach HR.

To oferujemy

  • Pracę w firmie, w której pracownicy najbardziej cenią przyjazną atmosferę i elastyczne podejście;

  • Możliwość rozwoju kompetencji poprzez dostęp do szkoleń online, wewnętrzne szkolenia otwarte oraz specjalistyczne ścieżki rozwoju;

  • Pracę przy innowacyjnych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii;

  • Elastyczne formy współpracy – UoP/B2B/inne;

  • Stabilność zatrudnienia – nastawienie na długotrwałą współpracę;

  • Brak dress code’u, spotkania integracyjne, konkursy wewnątrzfirmowe, Multisport, ZFŚS (wczasy pod gruszą, dofinansowanie żłobka/przedszkola dziecka, paczki świąteczne), owocowe wtorki, słodkie czwartki, program rabatowy na zakup auta;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Tranistion Technologies PSC to zespół ponad 600 ekspertów w zakresie cyfrowej transformacji, pracujących w sześciu polskich miastach i czterech oddziałach zagranicznych (USA, Taiwan, Dania, Niemcy). Firma, jako Global System Integrator, współpracuje z międzynarodowymi partnerami (PTC, Microsoft, Google, Atlassian, AWS, Azure, Synopsys, RealWare), aby tworzyć i wdrażać rozwiązania IT, które rewolucjonizują sposób projektowania, wytwarzania, zarządzania i utrzymania produktów. Obsługuje klientów na całym świecie, z sektora energii, farmacji, urządzeń medycznych, motoryzacji, fmcg oraz komunikacji i zaawansowanych technologii.

Przewiń do profilu firmy