Logo Pracuj.pl

IT Rekruter

ITDS Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Budowa i utrzymanie puli wykwalifikowanych kandydatów (zarówno profile IT jak i biznesowe)
  • Całkowite zarządzanie procesami rekrutacyjnymi end to end (sourcing, screening, wywiad kwalifikacyjny, oferowanie itd)
  • Zarządzanie i monitorowanie potrzebami związanymi z rekrutacją
  • Publikowanie ofert na portalach branżowych
  • Uczestniczenie w eventach wewnętrznych firmy
  • Uczestniczenie w tworzeniu i wdrażaniu strategii brandingowej
  • Tworzenie silnych relacji z Konsultantami i Kandydatami opartych na zaufaniu
  • Bliska i codzienna współpraca z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi firmy

Nasze wymagania

  • Motywacja do stania się najlepszym/ą w swojej dziedzinie!
  • Minimum 2 lata odpowiedniego doświadczenia w rekrutacji profili IT
  • Wyższa edukacja, preferencyjnie w HR
  • Świetne umiejętności komunikacyjne, umiejętność budowania relacji, profesjonalne podejście
  • Umiejętność dopasowania kandydatów do projektów
  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu i dopasowania zadań do zmieniających się priorytetów
  • Zdolność do pracy samodzielnej jak i w zespole
  • Silne dążenie do osiągania wyników
  • Proaktywne podejście, wielozadaniowość, elastyczność
  • Bardzo dobre umiejętności (werbalne i pisemne) zarówno w języku polskim, jak i angielskim

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem premiowym i nagrody dla najlepszego rekrutera kwartału
  • Możliwość dowiedzenia się wszystkiego o rekrutacji, produktach finansowych oraz branży IT poprzez szkolenia
  • Udział w konferencjach i wydarzeniach zewnętrznych oraz eventach organizowanych przez firmę
  • Rozwój zawodowy i wsparcie Konsultantów i doświadczonych Menedżerów
  • Pracę w międzynarodowym i dynamicznym środowisku z przyjaznym zespołem - czujemy się ze sobą jak rodzina :)
  • Stabilną i wieloletnią pracę oraz możliwości awansu
  • Biuro w sercu Warszawy (budynek Skylight Złote Tarasy) i możliwość pracy zdalnej
  • Dostęp do pakietu medycznego i programu Multisport

Benefity

  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego

ITDS Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy ambitnym, zmotywowanym zespołem i szybko rozwijającą się firmą świadczącą usługi IT oraz usługi integracyjne dla branży finansowej. Obecnie poszukujemy IT Rekrutera, który dołączy do naszego zespołu, aby znajdować talenty, które z powodzeniem będą realizować projekty dla naszych klientów.

Lokalizacja: Warszawa, Wrocław lub Kraków z możliwością pracy zdalnej!

IT Rekruter, Kraków