Oferta pracy

IT Recruiter

NOVOMATIC Technologies Poland Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesów rekrutacji end-to-end

  • Poszukiwanie i aktywne pozyskiwanie kandydatów do aktualnie prowadzonych projektów rekrutacyjnych, głównie z obszarów IT

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami

  • Monitorowanie rynku pracy w zakresie dostępności kandydatów i trendów odnośnie oczekiwań oraz ofert

  • Organizowanie i uczestnictwo w eventach HR-owych i Employer Brandingowych rynku IT – współpraca z organizacjami branżowymi, blogerami, influencerami, itp.

  • Przygotowywanie raportów dotyczących wyników sourcingu, analiza skuteczności podejmowanych działań

  • Rekomendowanie strategii i działań rekrutacyjnych, wskazywanie najlepszych rozwiązań

  • Przygotowywanie i publikacja ofert pracy na portalach rekrutacyjnych oraz branżowych

Nasze wymagania

  • Masz minimum rok doświadczenia w prowadzeniu rekrutacji pracowników o różnych profilach IT

  • Bardzo dobrze znasz różnorodne techniki pozyskiwania kandydatów

  • Budujesz doskonały „candidate experience” poprzez profesjonalny kontakt z kandydatami

  • Sprawnie poruszasz się w Direct Search

  • Doskonale organizujesz swoją pracę

  • Podchodzisz do problemów zadaniowo i dążysz do realizacji celów

  • Lubisz pracę z ludźmi i z łatwością nawiązujesz relacje

  • Umiesz pracować zespołowo

  • Znasz język angielski na poziomie min. B2

To oferujemy

  • Indywidualny budżet szkoleniowy wraz z urlopem na ten cel

  • Elastyczny czas pracy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Pakiet relokacyjny

  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

  • Kafeteria MyBenefit i Multisport

  • Dofinansowanie do posiłków

  • Sport i Integracja

  • Lektoraty językowe

  • Program poleceń

  • Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym

  • Zdrowe przekąski, owoce i warzywa

  • Joga i Fitness w biurze

  • Carpooling

  • Parking: auta i rowery

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • pakiet relokacyjny

  • program rekomendacji pracowników

Dołącz do zespołu pozytywnie nastawionych HRowców, dla których praca to synonim pasji. Realizujemy projekty, które przekładają się na codzienną pracę ludzi i z ludźmi – to daje nam mnóstwo energii do działania. Posiadamy dużą swobodę wyboru metod, które pomagają nam realizować pomysły i z sukcesem finalizować interesujące projekty. Dzięki temu możemy tworzyć pozytywne miejsce zatrudnienia. Stawiamy na balans między życiem prywatnym a zawodowym – pracujemy w trybie hybrydowym, mamy elastyczne godziny pracy, a przy tym jesteśmy zgranym zespołem, który od czasu do czasu lubi wspólnie wyskoczyć na kolację do jednej z krakowskich restauracji. Wsłuchujemy się w nasze wzajemne potrzeby, wymieniamy wiedzą, codziennie znajdujemy przestrzeń na rozmowy oraz wymianę doświadczeń, do perfekcji opanowaliśmy dzielenie się obowiązkami. Jeśli chcesz do nas dołączyć, to koniecznie zapoznaj się z ofertą, poznaj nas i aplikuj!

W NOVOMATIC od zawsze najbardziej cenimy ludzi i stawiamy na rozwój ich potencjału. Od ponad dwudziestu lat jesteśmy w czołówce producentów oprogramowania przeznaczonego dla branży rozrywkowej. Rozwijająca się dynamicznie branża gier pełna jest nieoczekiwanych wyzwań, które podejmujemy z ogromnym entuzjazmem. Korzystanie z postępu technologicznego mamy wpisane w firmowe DNA. Rozpoznajemy, a często wyznaczamy nowe standardy i trendy. Innowacyjność NOVOMATIC Technologies Poland przyciąga utalentowanych ludzi, którzy przez swoją codzienną pracę kształtują przyszłość branży.

Przewiń do profilu firmy