Oferta pracy

IT Recruiter

PCMI SP. Z O.O.O firmie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

PCMI SP. Z O.O.

aleja Jana Pawła II 39A

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielna, kompleksowa realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska IT

  • Tworzenie i realizowanie strategii wyszukiwania odpowiednich Kandydatów

  • Onboarding i Offboarding

  • Budowanie długofalowych relacji z Kandydatami

  • Aktywne budowanie wizerunku PCMI Sp. z o.o. na rynku IT

  • Dbanie o efektywność kosztową działań HR

  • Tworzenie i realizowanie systemu motywacyjnego Pracowników

  • Prace administracyjne

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obszarze rekrutacji talentów w IT

  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • Doświadczenie w kształtowaniu i wdrażaniu polityki zarządzania zasobami ludzkimi

  • Umiejętność efektywnego zarządzania własnym czasem oraz powierzonymi zadaniami

  • Proaktywne podejście i inicjatywa w pozyskiwaniu Kandydatów

To oferujemy

  • Wsparcie doświadczonych kolegów i koleżanek

  • Samodzielne stanowisko

  • Umowę o pracę lub B2B oraz benefity (ubezpieczenie medyczne, karta Multisport)

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Corporation (Policy Claim Management International) jest wiodącym dostawcą zintegrowanych rozwiązań programowych do zarządzania rozszerzoną gwarancją i administracji F&I.

Pomagamy w ekspansji na nowe rynki , w rozwoju produktów. Jako Partner Technologiczny pomagamy naszym Klientom zdobywać nowe obszary rynku m.in. poprzez oferowanie narzędzi administracyjnych, narzędzi do zarządzania ryzykiem, reasekuracji i CRM. Naszą wizją jest kontynuacja naszych dążeń do tworzenia nowych strategii technologicznych dla TPA, producentów OEM i firm ubezpieczeniowych zarówno w branży motoryzacyjnej, jak i konsumenckiej. PCMI oferuje Klientom i Partnerom Strategicznym na całym świecie najlepsze w swojej klasie ulepszone rozwiązanie gwarancji rozszerzonych.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy