Oferta pracy

IT Recruiter (New Business Development area)

HICRON sp. z o.o.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska IT (end-to-end)

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych skierowanych na budowanie nowych zespołów i/lub business unitów w ramach HICRON

  • Aktywny udział w rozmowach z Klientem (ustalaniu strategii rekrutacyjnej, koordynacja procesu rekrutacyjnego, identyfikacja potencjalnych ryzyk w trakcie trwania procesu, etc.)

  • Współpraca z działem Sprzedaży i Realizacji Usług w zakresie odpowiedzi na potrzeby personalne/kompetencyjne po stronie Klienta Hicron

  • Przygotowywanie analiz i raportów dotyczących rynku IT w Polsce i na świecie oraz jego potencjału w obszarze rekrutacyjnym

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu rekrutacji na stanowiska IT

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

  • Doświadczenie w tworzeniu nowych zespołów, aktywnej współpracy z Klientami

  • Zdolności analityczne

  • Pomysłowości, elastyczności, poczucia odpowiedzialności za powierzone zadania, nastawienia na cel

Mile widziane

  • Doświadczenie we współpracy z różnymi rynkami (EMEA, APAC, US)

  • Znajomość drugiego języka obcego

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez indywidualnie ustalony plan nabywania kompetencji oraz dużą dozę samodzielności na stanowisku

  • Indywidualny budżet szkoleniowy

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, darmowa nauka języków, karta Multisport, imprezy firmowe) oraz ciekawe inicjatywy społeczne, sportowe i integracyjne.

  • Możliwość pracy zdalnej, otwartość na wyjazdy służbowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Specjalność HICRON to sprzedaż, wdrożenia i obsługa posprzedażna zaawansowanych rozwiązań z zakresu IT. Dzięki zespołowi prawie 300 specjalistów oferujemy naszym klientom profesjonalne doradztwo w zakresie realizowanych projektów wdrożeń systemów zarządzania przedsiębiorstwami. Dodatkowo proponujemy usługi integracji oraz projektowania dedykowanych, innowacyjnych rozwiązań IT (.NET, Java, Python). Wspieramy naszych klientów bezpośrednio w ich siedzibach, a także pracując z naszych komfortowych biur we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, a od 3 lat także z Melbourne. Realizujemy projekty na czterech kontynentach, dostarczając profesjonalne rozwiązania IT dla m.in. branż: automotive, retail, FMCG, telekomunikacja. W HICRON łączymy możliwości jakie dają najnowocześniejsze technologie, nasze międzynarodowe doświadczenie oraz atmosfera firmy o polskich korzeniach.

Przewiń do profilu firmy