Oferta pracy

IT Recruiter

Fabrity O firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Do naszego zespołu People szukamy skutecznego IT Recruitera, który weźmie odpowiedzialność za samodzielnie prowadzone procesy. Szukamy osoby, która reprezentuje najwyższe standardy rekrutacyjne.

Nasze wymagania

  • posiadasz min. 2 lata doświadczenia w rekrutacji do obszarów IT [mile widziane doświadczenie w firmach sektora ICT / agencjach rekrutacyjnych],

  • znasz branżę IT, rozumiesz role i stanowiska w projektach IT,

  • jesteś zorientowany / zorientowana w popularnych technologiach i frameworkach,

  • pracujesz metodą direct search i skutecznie pozyskujesz talenty,

  • rozumiesz jak ważny jest Candidate Experience,

  • jesteś samodzielny / samodzielna i świetnie organizujesz swoją pracę,

  • ważne są dla Ciebie cele biznesowe i pozytywne doświadczenie współpracy z Tobą,

  • znasz język angielski w stopniu umożliwiającym Ci swobodną komunikację [B2]

  • chcesz pracować w dynamicznym zespole profesjonalistów.

To oferujemy

  • Możesz dołączyć do Fabrity Academy i Fabrity Labs, aby zdobyć wiedzę i rozwinąć nowe umiejętności.

  • Daleko nam do sztywnych procedur.

  • Pakiet medyczny.

  • Karta Multisport.

  • Ubezpieczenie na życie.

  • English conversation club

  • Działania wellbeingowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

Fabrity

We are "The Software Creators"

W Fabrity dostarczamy najlepsze w swojej klasie zespoły programistyczne [+200 osób], które wspierają naszych klientów w ich drodze do cyfrowej transformacji. Posiadając wieloletnie doświadczenie i kompetencje w zakresie wiodących rozwiązań informatycznych, jesteśmy sprawdzonym partnerem w różnych dziedzinach digitalizacji.

Przewiń do profilu firmy