Oferta pracy

IT Recruiter

BEE TALENTS SP. Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

umowa o pracę
4 9005 900 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 9007 100 netto (+ VAT) / mies.
  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Doskonałe poznanie klienta, jego organizacji, kultury firmy i wartości, jakimi się kieruje. To proces, który rozpoczynamy na kick-offie, ale trwa, aż do końca współpracy.

  • Research i sourcing, czyli szukanie i kontakt z potencjalnymi kandydatami przy użyciu różnorodnych narzędzi.

  • Pisanie ogłoszeń, profili i opisów kandydatów oraz sporej liczby spersonalizowanych wiadomości i maili.

  • Prowadzenie rozmów rekrutacyjnych z programistami, project managerami, product ownerami, testerami, specjalistami SEO, itd. w tym wstępna ocena umiejętności technicznych.

  • Wspieranie kandydatów i klientów w trakcie całego procesu rekrutacyjnego. Dla obu stron będziesz specjalistą, do którego mogą się zwrócić z jakimikolwiek wątpliwościami.

  • Szkolenie i pomaganie mniej doświadczonym członkom zespołu.

  • Udział w wybranych dodatkowych projektach, takich jak Lean, Customer Care, Employer Branding czy szkolenia RocketHive.

  • Ciągły rozwój i dokształcanie się, zarówno w obszarze HR jak i IT.

Podział czasu pracy
25%

Sourcing

35%

Rozmowy rekrutacyjne

15%

Kontakt z klientem

10%

Spotkania zespołowe oraz 1:1

15%

Projekty poboczne

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych end to end.

  • Wcześniejsze doświadczenie pracy stricte w roli rekrutera.

  • Umiejętność pozyskiwania zarówno kandydatów aktywnych, jak pasywnych.

  • Umiejętność selekcji kandydatów na etapie CV oraz poprzez krótką rozmowę telefoniczną.

  • Profesjonalna obsługa klienta biznesowego.

  • Podstawowa wiedza na temat IT - programowania, zarządzania projektami IT, ról w procesie developmentu itp.

  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2.

  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz wyznaczania priorytetów. Wielozadaniowość.

  • Umiejętność pracy zespołowej. Stawiamy ogromny nacisk na team-work, niemal wszystkie projekty wymagają współpracy z innymi rekruterami.

  • Szczerość i prawdomówność. Uważamy, że to klucz do efektywnej współpracy, zarówno z klientami, jak i w zespole.

  • Dążenie do rozwoju i otwartość na zmiany. Bee Talents rośnie bardzo szybko, zarówno pod względem liczby osób jak i przychodu, jesteśmy bardzo pomysłowi, tworzymy dużo nowych rzeczy, a co za tym idzie nasze otoczenie nieustannie się zmienia.

  • Otwartość na feedback. Dajemy sobie bardzo regularnie feedback, ponieważ troszczymy się o siebie nawzajem oraz wiemy, że informacja zwrotna to najskuteczniejsza droga do rozwoju.

  • Partnerstwo. Widzimy siebie jako partnerów w biznesie dla naszych klientów, kandydatów oraz członków zespołu.

Mile widziane

  • Doświadczenie pracy jako rekruter w agencji.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie zależne od kompetencji: 4900 - 5900 PLN Brutto UOP, lub 5900 - 7100 PLN Netto B2B,

  • Stabilne zatrudnienie, umowę podpisujemy od razu na czas nieokreślony,

  • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej. Możemy zacząć dosłownie o której chcemy i skończyć kiedy chcemy o ile jest to ok dla pozostałych członków zespołu,

  • Bardzo dobrze zaplanowany onboarding, który pozwoli Ci zrozumieć nasze metody pracy i nabyć specjalistyczną wiedzę techniczną,

  • MacBooka Air, również na użytek własny,

  • Udział w szkoleniach oraz konferencjach branżowych (również zagranicznych),

  • Wewnętrzne warsztaty i edu lunche, podczas których dzielimy się wiedzą oraz darmowy udział w szkoleniach prowadzonych w ramach Akademii Rekrutera IT,

  • Cotygodniowe lekcje języka angielskiego,

  • Ciągły feedback - zawsze wiesz, czy idziesz w dobrym kierunku,

  • Brak KPIów, targetów i innych tego typu rozwiązań rodem z lat 80. Od ponad 3 lat pracujemy na OKRach,

  • Pracę w świetnym zespole - zdobyliśmy nagrodę Rekrutera Roku 2016 i 2019 (konkurs Perły HR), dwie nominacje za Odkrycie HR Roku (konkurs bohater HR), a nasi rekruterzy dostają zapytania z firm takich jak Google, Amazon, czy Microsoft,

  • Budżet szkoleniowy,

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej w wariancie rozszerzonym.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

BEE TALENTS SP. Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Cześć, nazywamy się Bee Talents i od ponad pięciu lat zajmujemy się budowaniem zespołów w branży IT na całym świecie. Chcemy zmieniać świat IT i świat rekrutacji, wyznaczając nowe standardy w każdym obszarze, w jakim działamy - od codziennej komunikacji poprzez candidate experience po “time to hire”.

Działamy w dwóch głównych obszarach - Rekrutacji pod marką Bee Talents oraz szkoleń pod marką Rocket Hive. W przypadku tej roli, najbardziej istotny będzie nasz 33 osobowy (w momencie pisania ogłoszenia) zespół Rekrutacji.

Przewiń do profilu firmy

TWÓJ TYPOWY DZIEŃ:

Prawdopodobnie zacznie się między 8:00, a 9:30, bo o tej godzinie wszyscy razem piszemy TeamSourcing, czyli wspólnie szukamy kandydatów na jeden lub dwa z projektów, które prowadzimy, co pozwala nam na skontaktowanie nawet 100 osób w krótkim czasie. Trwa to około godzinę, a następnie dzień może układać się bardzo różnie. Wyjątkiem jest poniedziałek, kiedy zamiast TeamSourcingu mamy spotkanie całego zespołu.

Większość rekruterów realizuje obecnie nową usługę - RPO (Recruitment Process Outsourcing). Oznacza to pracę bezpośrednio z klientem w jego wewnętrznych strukturach przy zachowaniu standardów pracy Bee Talents.

Są też osoby, które prowadzą projekty dla różnych klientów - maksymalnie 6 rekrutacji w jednym czasie. Niemal codziennie będziesz prowadzić rozmowy rekrutacyjne, szukać kandydatów, kontaktować się z nimi, pisać ogłoszenia, profile. Jednocześnie będąc w stałym kontakcie z klientem, zazwyczaj na dedykowanym kanale na Slacku.

Możesz też zaangażować się w dodatkowe projekty takie jak onboarding nowych osób, prowadzenie szkoleń, Employer Branding, czy doskonalenie procesów wewnętrznych - zazwyczaj pochłania to między 10, a 20% czasu.

NARZĘDZIA JAKIMI BĘDZIESZ DYSPONOWAĆ:

  • LinkedIn Recruitment Professional Services - nieograniczona liczba wiadomości, wspólne projekty, transparentne wiadomości.

  • Lever + Lever Nurture - Jeden z najlepszych systemów ATS, z dużą ilością automatyzacji i pełną integracją z LinkedIn RPS.

  • Ogłoszenia - JustJoinIT, 4programmers itd., Linkedin Jobs, Indeed, Pracuj.pl, NoFluffJobs