Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

IT Recruiter - Staż w dziale rekrutacji IT

Ework GroupO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Wyszukiwanie i pozyskiwanie kandydatów na stanowiska z branży IT

  • Wsparcie przy przeprowadzaniu procesów rekrutacji i nauka dobrych praktyk od podstaw

  • Tworzenie ogłoszeń pracy, opisów projektów itp.

  • Dobór kandydatów zgodnie z profilem stanowiska z wykorzystywaniem baz danych i nowoczesnych metod pozyskania oraz oceny kandydata

  • Ciągła analiza rynku oraz przygotowywanie rozwiązań w odpowiedzi na indywidualne potrzeby rekrutacyjne klientów

  • Zarządzanie relacjami z klientami i kandydatami w trakcie trwania całego procesu rekrutacyjnego

  • Bliska praca z innymi zespołami w Ework w celu efektywnego zamykania procesów rekrutacji

Nasze wymagania

  • Zainteresowanie rekrutacją w branży IT lub pierwsze doświadczenie w tym obszarze

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie, filologia, administracja, psychologia, socjologia

  • Biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie - poziom B2/C1

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Szybkie uczenie się i chęć podejmowania nowych wyzwań

  • Rzetelność i profesjonalne podejście do powierzonych zadań

To oferujemy

  • Pakiet dodatkowych benefitów (ubezpieczanie medyczne, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, lektoraty językowe)

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie / umowy o pracę

  • Dostęp do najnowszych informacji na temat rynku outsourcingu IT w Polsce i Skandynawii

  • Rzeczywisty wpływ na realizację strategii biznesowej firmy

  • Narzędzia pracy umożliwiające komfort i elastyczność wykonywanej pracy

  • Wdrożenie od podstaw w zakresie rekrutacji i terminologii IT

  • Duże możliwość rozwoju zawodowego (zróżnicowane ścieżki w zależności od zainteresowań)

  • Udział w licznych integracjach (wewnętrznych jako cała spółka, wewnętrznych zespołowych, z klientami, z konsultantami) ...a przede wszystkim satysfakcje z codziennych obowiązków!

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • świętowanie urodzin

Ework Group

Ework to wiodąca w Północnej Europie, niezależna agencja konsultingowa, specjalizująca się w branży IT, telekomunikacji, technologii i rozwoju działalności biznesowej. Rezygnując z zatrudniania własnych konsultantów bezstronnie dopasowuje kompetencje do wymogów każdego projektu opierając się o dostęp do całego rynku usług konsultingowych. Ework powstał w Szwecji w 2000 roku i obecnie prowadzi działalność na terenie Szwecji, Danii, Norwegii, Finlandii i Polski. Ma podpisane umowy ramowe z ponad 170 wiodącymi firmami z większości branż, obsługując jednocześnie pracę 10.000 konsultantów w ramach istniejących kontraktów. Główna siedziba Ework znajduje się w Sztokholmie, a akcje notowane są na sztokholmskiej giełdzie NASDAQ. Ework w Polsce działa od 2015 roku.

Przewiń do profilu firmy