Logo Pracuj.pl

IT Recruiter

RSTO firmie

umowa o pracę
6 000–10 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
7 200–12 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Świdnica
    Świdnica, dolnośląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie rekrutacji end to end z obszaru IT oraz innych obszarów dla wewnętrznych potrzeb firmy (analiza potrzeb, tworzenie profili i opisu stanowisk, rozmowy rekrutacyjne, składanie ofert kandydatom),
  • dbanie o jak najlepszy Candidate Experience,
  • poszukiwanie talentów z wykorzystaniem niestandardowych źródeł,
  • aktywne budowanie wizerunku RST na rynku pracy,
  • analiza rynku i trendów IT pod kątem rekrutacji.

Nasze wymagania

  • posiadasz minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku rekrutera IT (preferowane doświadczenie w rekrutacji end to end),
  • znasz rynek pracy IT (trendy, specyfikę, wyzwania),
  • posiadasz wiedzę techniczną, umożliwiającą zrozumienie projektów i stanowisk IT​,
  • masz doświadczenie w pozyskiwaniu kandydatów różnymi metodami (Direct Search, XRay i wszystkie inne, które pomagają osiągnąć cel),
  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie B2 ,
  • dbasz o Candidate Experience,
  • cechuje Cię otwartość i umiejętność pracy w zespole (wiesz, że każdy ma swoje talenty, doceniasz i szanujesz różnorodność),
  • umiesz nadawać priorytety swoim zadaniom.

To oferujemy

  • narzędzia pracy: rozszerzony Linkedin, Jira, pakiety płatnych ogłoszeń m.in. na JustJoinIT, nofluffjob oraz zewnętrzny system ATS,
  • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy hybrydowej (min. 1 dzień w tygodniu pracujemy w biurze),
  • współpracę w oparciu o kontrakt B2B lub UoP,
  • system premiowy,
  • pakiet medyczny Luxmed, system kafeteryjny MyBenefit, ubezpieczenie na życie od pierwszego dnia pracy,
  • budżet szkoleniowy,
  • codzienne śniadania w biurze, integracje zespołowe i imprezy firmowe 🙂 ,
  • otwartą komunikację, pełną szacunku oraz uważności na drugiego człowieka, stawiamy na feedback i wzajemne wsparcie,
  • przestrzeń na eksperymenty i swobodę w działaniu – nie ma głupich pomysłów!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Dołącz do Mocnej Ekipy RST Software Masters

Jesteśmy polskim software house’m z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży IT. Zrealizowaliśmy kilkadziesiąt projektów informatycznych dla naszych klientów. Współtworzymy _RST Group oraz jesteśmy partnerami Camunda i AWS. Mając duże doświadczenie, rozwijamy również nasze własne produkty, które wspierają efektywne tworzenie oprogramowania.

RST to kultura organizacyjna: dzielimy się wiedzą i działamy zespołowo. Dbamy o atmosferę i relacje. Naszą siłą są ludzie. Organizacja pracy: nasze projekty są różnorodne, pełne wyzwań. Pracujemy z dowolnego miejsca, dbamy o work-life balance. Rozwój: communities, budżet szkoleniowy, dostęp do wiedzy i zróżnicowane projekty, dają nam realny wpływ na kierunek rozwoju firmy i rozwój własny. Współdziałanie: razem odpowiadamy za cel i rozwiązujemy problemy, opieramy się na zaufaniu i otwartości.

Rośniemy, rozwijamy się i mamy mnóstwo pracy 🙂 . Jesteśmy zespołem o różnych osobowościach i stylach rekrutacyjnych – dopełniamy się w codziennej pracy i nie wiemy co to monotonia. Jeżeli chcesz się rozwijać w obszarze rekrutacji, lubisz pracę z ludźmi i dobrze się czujesz, gdy searchujesz to czekamy na Ciebie!

IT Recruiter, Świdnica