Oferta pracy

IT Recruiter

Grupa PracujO firmie

7 5008 500 brutto / mies.
  • Prosta 68, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Grupa Pracuj

Prosta 68

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • terminowa realizacja założonego procesu rekrutacji dla obszaru IT dla grupy kapitałowej (Zespoły developmentu i utrzymania aplikacji oraz BI i Security),

  • tworzenie i administrowanie ogłoszeniami rekrutacyjnymi,

  • ustalanie źródeł poszukiwań Kandydatów, w tym również poszukiwania direct search,

  • prowadzenie selekcji dokumentów aplikacyjnych,

  • prowadzenie rozmów rekrutacyjnych z Kandydatami,

  • terminowa komunikacja z Kandydatami i z osobami wewnątrz organizacji zaangażowanymi w proces,

  • dbanie o pozytywny wizerunku firmy wśród potencjalnych Kandydatów do pracy (Candidate Experience),

  • zapewnienie zgodnej z prawem archiwizacji dokumentów związanych z procesem rekrutacji,

  • obsługa systemów wewnętrznych (emplo, eRecruiter),

  • tworzenie raportów, zestawień i prezentacji,

  • współpraca w ramach kilkunastoosobowego działu HR.

Nasze wymagania

  • masz minimum 2,5 roku doświadczenia w rekrutacji IT na stanowiska .Net developer, Front-end Developer, UX Designer, Project Manager,

  • umiesz pozyskiwać talenty różnymi kanałami, w tym posiadasz doświadczenie w pozyskiwaniu kandydatów metodą bezpośrednią,

  • umiesz budować relacje z osobami na różnych poziomach stanowisk,

  • potrafisz logicznie argumentować swoje decyzje i rekomendacje,

  • umiesz organizować swoją pracę, wyznaczać priorytety i informować o postępach,

  • łatwo się nie poddajesz, problemy zamieniasz w wyzwania,

  • znasz język angielski na poziomie min. B2.

To oferujemy

  • umowę o pracę na czas określony (12 miesięcy)

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • ubezpieczenie na życie

    • możliwość pracy zdalnej

    • służbowy telefon do użytku prywatnego

    • firmowa biblioteka

    • dodatkowe świadczenia socjalne

    • dofinansowanie biletów do kina, teatru

    • inicjatywy dobroczynne

    • Pracowniczy Program Emerytalny (PPE)

    • premia

    • dobra lokalizacja biura

    • prywatna opieka medyczna z pakietem dentystycznym

    • treningi umiejętności miękkich

    Etapy rekrutacji
    1

    Spotkanie z przyszłym przełożonym

    2

    Spotkanie z Dyrektor HR

    Grupa Pracuj jedna z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej. Oprócz serwisu Pracuj.pl, jesteśmy właścicielem platformy eRecruiter oraz portalu Robota.ua na Ukrainie. Grupę Pracuj tworzą niesamowici ludzie. Pasjonaci technologii wspierającej działania w obszarach HR. Procesy rekrutacji znamy z każdej strony. Dzięki temu pomagamy kandydatom znaleźć ich wymarzoną pracę. Wspieramy też pracodawców w zarządzaniu procesem rekrutacji oraz w budowaniu ich marki.

    Przewiń do profilu firmy