Oferta pracy

IT Recruiter

BPX S.A.

  • Wirażowa 119, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

BPX S.A.

Wirażowa 119

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie rekrutacji end-to-end,

  • Budowanie długoterminowych relacji z kandydatami,

  • Zarządzanie bazą i lejkiem kandydatów,

  • Pozyskiwanie kandydatów metodą direct search,

  • Dbanie o odpowiednie pozycjonowanie ofert pracy na LinkedIn, wybranych job boardach i w social media,

  • Wspieranie Hiring Managerów w procesie selekcji kandydatów.

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w obszarze rekrutacji,

  • Znajomość branży IT i podstawowych zagadnień technologicznych,

  • Biegła znajomość języka angielskiego i polskiego (min. B2),

  • Doświadczenie w sourcingu kandydatów,

  • Umiejętność pracy w zespole i nastawienie na realizację wspólnych celów,

  • Ambicja, głód wiedzy i chęć nieustannego doskonalenia własnych umiejętności.

Mile widziane

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu rekrutacji end-to-end,

  • Znajomość nowoczesnych systemów ATS typu Workable, Lever, Recruitee itp.,

  • Doświadczenie w rekrutacji konsultantów SAP lub innych systemów ERP,

  • Poczucie humoru.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz osiąganych wyników,

  • Indywidualny program rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności,

  • Przyjazny zespół zbudowany z nieprzypadkowych osób, które nie zapomną o Twoich urodzinach, ślubie, narodzinach dziecka,

  • Regularne wyjazdy integracyjne i imprezy firmowe – bo lubimy się na tyle, że cieszy nas wspólne spędzanie czasu wolnego,

  • Służbowy laptop, telefon i wszelkie inne narzędzia niezbędne do wykonania obowiązków,

  • Ubezpieczenie grupowe / MultiSport / prywatną opiekę medyczną,

  • Możliwość pracy zdalnej – aktualnie pracujemy w modelu hybrydowym,

  • Elastyczny czas pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne