Oferta pracy

IT Recruiter

PwC

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

PwC

Polna 11

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za kompleksową realizację projektów rekrutacyjnych do obszaru Technologii;

  • Przygotowanie strategii poszukiwań kandydatów, wykorzystanie różnych narzędzi rekrutacyjnych w tym portali profesjonalnych i mediów społecznościowych, prowadzenie spotkań rekrutacyjnych i rekomendacja kandydatów;

  • Bliska współpraca z kadrą managerską wewnątrz organizacji;

  • Przygotowywanie raportów i zestawień dotyczących prowadzonych procesów rekrutacyjnych;

  • Udział w dodatkowych projektach z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi;

  • Dbanie o pozytywny wizerunek PwC oraz Candidate Experience.

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych z obszaru technologii w wewnętrznym dziale HR lub agencji rekrutacyjnej;

  • Znajomość lokalnego rynku pracy oraz rozbudowana sieć kontaktów wśród potencjalnych kandydatów;

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacji, budowania relacji, profesjonalizm zawodowy;

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, wielozadaniowość, dynamika działania, samodzielność;

  • Proaktywne podejście do pozyskiwania kandydatów i kreatywność;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego w mowie i piśmie;

  • Doświadczenie w pracy z Workday’em będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • dostęp do szerokiego wachlarzu szkoleń wewnętrznych;

  • możliwości rozwoju zawodowego w wiodącej firmie doradczej, wśród wysokiej klasy specjalistów z doświadczeniem w najbardziej renomowanych firmach,

  • praca w modelu hybrydowym;

  • szeroki pakiet benefitów i systemu kafeteryjnego;

  • dostęp do strefy PwC wellbeing.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

PwC

PwC to sieć ponad 250.000 pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry. Be who you are and be a game changer.

Przewiń do profilu firmy

Prześlij swoją aplikację już dziś! W przypadku dodatkowych pytań skontaktuj się z nami: [email protected]