Oferta pracy

(Senior) IT Recruitment Consultant

Nexio Management Sp. z o.o.O firmie

  • Toruń, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Nexio Management to polska firma technologiczna z ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku. Obecnie w naszych centrach kompetencyjnych zatrudniamy ponad 400 konsultantów, którzy świadczą usługi IT dla Klientów na całym świecie. Siedziba Nexio Management mieści się w Warszawie, a nasze biura zlokalizowane są we Wrocławiu, Rumunii oraz Wielkiej Brytanii. Posiadamy również własne R&D Center, które jest miejscem powstawania innowacyjnych projektów m.in.: w obszarach Big Data, Cloud, CRM, Biling, czy AI. W ramach naszego portfolio tworzymy szyte na miarę rozwiązania, utrzymujemy i rozwijamy nawet najbardziej wymagające systemy IT. Dostarczamy własne produkty oraz wspieramy zespoły naszych klientów w modelach scale up the team. Naszymi klientami są firmy z całego świata, szukające wsparcia najwyższej klasy ekspertów.
W związku z dynamicznym rozwojem, szukamy pozytywnie nastawionej osoby, która dołączy do zespołu Sales & Delivery jako:

Opis stanowiska:

  • Całościowe realizowanie procesów rekrutacyjnych na potrzeby Klientów Nexio Managegment
  • Udział w spotkaniach z Klientami ( w charakterze rekrutacyjnym) w celu lepszego zrozumienia ich potrzeb
  • Aktywny udział w poszukiwaniu Kandydatów różnymi metodami; monitorowanie i wdrażanie nowych pomysłów
  • Dbanie o budowanie pozytywnych relacji z Kandydatami i Klientami, poszerzanie sieci kontaktów
  • Bliska współpraca z zatrudnionymi Konsultantami, monitorowanie ich satysfakcji z pracy
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy i wdrażanie najlepszych praktyk w zakresie rekrutacji i EB

Wymagania:

  • Min. 4 lata doświadczenia w samodzielnym realizowaniu projektów rekrutacyjnych w branży IT – warunek konieczny
  • Wykształcenie wyższe
  • Wiedza z zakresu IT i projektów informatycznych
  • Umiejętność koordynowania kilku projektów równolegle
  • Samodzielność i proaktywność
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz nadawania priorytetów realizowanym zadaniom
  • Wysokorozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Rzetelność w wykonywaniu obowiązków oraz zorientowanie na cel i jakość
  • Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2

Mile widziane:

  • Znajomość procesów sprzedaży
  • Znajomość systemu e-Recruiter

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko w dziale Sales&Delivery
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego w firmie IT
  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pakiet benefitów: Medicover (rozszerzony ze stomatologią) i FitProfit
  • Fajną atmosferę pracy w inspirującym środowisku

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Nexio Management Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Szturmowej 2A oraz Spółki z Grupy Kapitałowej Nexio. Dane zbierane są na potrzeby obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody również dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Mają Państwo prawo do wglądu w treść Państwa danych i ich poprawiania oraz usuwania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych – jak np. stan cywilny – jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Nie wymagamy od Państwa zamieszczania zdjęcia w CV i/lub liście motywacyjnym. Jeśli jednak dołączą je Państwo, jest to jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie swojego wizerunku w celach rekrutacyjnych.

Ogłoszenie archiwalne