Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

IT Recruitment Consultant

apreel sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych w branży IT

  • Aktywne wyszukiwanie kandydatów; weryfikacja i selekcja nadesłanych aplikacji

  • Prowadzenie spotkań rekrutacyjnych (obecnie zdalnie)

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami, w tym też dbałość o Candidate Experience

  • Prowadzenie negocjacji i finalizowanie umów z kandydatami

  • Przygotowywanie raportów dla klientów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obszarze prowadzenia rekrutacji na stanowiska w branży IT

  • Znajomość metod aktywnego wyszukiwania kandydatów

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ZZL, psychologia)

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Nastawienie na realizację celu

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów oraz budowania i utrzymywania pozytywnych relacji z kandydatami

  • Poczucie humoru :)

To oferujemy

  • Atrakcyjny system prowizyjny oraz wynagrodzenie podstawowe

  • Stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjne benefity: możliwość wykupienia prywatnej opieki medycznej Medicover, karty Multisport oraz przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie

  • Wyjątkową atmosfera pracy w entuzjastycznym zespole

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Interesujące projekty dla polskich i zagranicznych klientów

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

apreel sp. z o.o.

apreel sp. z o.o. jest polską firmą informatyczną istniejącą na rynku od 2010 roku.

Jesteśmy ekspertem technologicznym świadczącym profesjonalne usługi rozwoju oprogramowania oraz usługi outsourcingu kompetencji IT.

Naszymi klientami są największe firmy z sektora usług finansowych m.in. banki, firm ubezpieczeniowe oraz firmy działające w obszarze nowoczesnych technologii.

Zespół ekspertów apreel liczy już ponad 280 osób i cały czas się zwiększa.

Przewiń do profilu firmy