Oferta pracy

IT Recruitment Leader

E NET PRODUCTION sp. z o.o.

11 00016 000 brutto / mies.
  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i koordynowanie pracy zespołu rekrutacji.

  • Ustalanie priorytetów oraz rozdysponowywanie zadań w ramach zespołu.

  • Koordynowanie procesu raportowania pracy całego zespołu rekrutacji i dostarczanie raportów do managementu.

  • Weryfikowanie i analiza pracy zespołu rekrutacji, feedbackowanie.

  • Wspieranie członków zespołu, mentoring i szkolenia, wspieranie codziennej pracy.

  • Zarządzanie priorytetami w rekrutacji, podejmowanie/ inicjowanie zmian i planowanie działań.

  • Aktywne poszukiwanie kandydatów z wykorzystaniem różnych kanałów rekrutacji.

  • Prowadzenie rekrutacji end to end na wszystkie stanowiska w organizacji.

  • Usprawnianie i inicjowanie zmian w procesie rekrutacyjnym i funkcjonowaniu zespołu.

  • Współtworzenie dobrych praktyk w rekrutacji.

  • Planowanie strategii rekrutacyjnej i wspieranie realizacji potrzeb personalnych.

  • Dzielenie się wiedzą w zakresie trendów w rekrutacji, rynku pracy w branży IT z zespołem oraz managementem.

  • Stała współpraca z Zarządem.

  • Prowadzenie prezentacji na potrzeby wewnętrzne organizacji.

  • Dbanie o wysoką jakość Candidate Experience.

  • Wspieranie działań Employer Brandingowych.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w rekrutacji na stanowiska z obszaru rozwoju oprogramowania, infrastruktury IT oraz stanowisk biznesowych z branży IT (mile widziane doświadczenie w wewnętrznej rekrutacji).

  • Minimum roczne doświadczenie w planowaniu i koordynowaniu pracy zespołu rekrutacyjnego (doświadczenie na stanowisku lidera rekrutacji, koordynatora zespołu rekrutacyjnego lub pokrewne).

  • Doświadczenie w przeprowadzaniu analizy wyników zespołu rekrutacyjnego oraz planowaniu działań na ich podstawie.

  • Kompetencje liderskie na wysokim poziomie, umiejętność motywowania zespołu, udzielania mu wsparcia, prowadzenia rozmów korygujących itd.

  • Doświadczenie w przeprowadzaniu rozmów rekrutacyjnych, rekrutacja end to end.

  • Szeroka znajomość narzędzi wspierających rekrutację (w tym ATS) i metod docierania do kandydatów.

  • Umiejętność zaplanowania działań rekrutacyjnych od pozyskania odpowiednich informacji od managementu do rekomendacji kandydatów lub działań dodatkowych.

  • Wysoka komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych.

  • Samodzielność, proaktywność i dynamizm w działaniu.

  • Znajomość MS Office.

  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność koordynowania pracy całego zespołu.

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2).

Mile widziane

  • Znajomość i umiejętność wykorzystywania narzędzi wspomagających rekrutację (jak różnego rodzaju testy, techniki AC).

  • Zainteresowanie zagadnieniami Employer Brandingu.

  • Kierunkowe wykształcenie wyższe.

To oferujemy

  • Realny wpływ na działania wewnętrznego zespołu rekrutacyjnego.

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i inicjatyw z dużą samodzielnością w wykonywanych zadaniach.

  • Możliwość nabywania doświadczenia w branży IT.

  • Bezpośrednią, codzienną współpracę ze specjalistami z branży e-commerce z różnych zakresów – biznesowych i technicznych.

  • Stabilne zatrudnienie (B2B / umowa o pracę) i bardzo dobre wynagrodzenie.

  • Pakiet benefitów (w tym ubezpieczenie medyczne MEDICOVER, grupowe na życie PZU, pakiet sportowy Medicover SPORT).

  • Konwersacje w języku angielskim z Native Speakerem pracującym na co dzień w siedzibie ENP (obecnie zajęcia odbywają się online).

  • Możliwość nauki, rozwoju umiejętności – udział w wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach.

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy i indywidulane podejście do każdej współpracującej osoby.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Jeśli chcesz poprowadzić wewnętrzny dział rekrutacji, który od kilku lat rośnie w siłę i działa w obszarze IT i e - commerce, pozyskując najlepsze talenty do współpracy z ENP oraz naszymi Klientami. Posiadasz doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych i nie chcesz pozostawiać roli rekrutera, ale dodatkowo możesz się pochwalić kompetencjami leaderskimi, potwierdzonymi praktyką - jak najszybciej skontaktuj się z nami.

Na co dzień będziesz koordynować i wspierać pracę zespołu rekrutacyjnego, współpracować bezpośrednio z najlepszymi specjalistami biznesowymi czy technicznymi branży IT, którzy każdego dnia rozwijają i utrzymują stworzony przez ENP system e-commerce, na którym obecnie pracują takie marki jak Media Expert, Media Market, CCC, Sizeer, Timberland, Salony Agata czy Kler, ponadto będziesz mieć realny wpływ na kształtowanie przyjaznego środowiska pracy w ponad 200 osobowej firmie w branży e-commerce.

Dołącz do ENP e-commerce heros.

Przewiń do profilu firmy