Oferta pracy

IT Recruitment Manager - Team Leader

SHIMI sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Menedżer

SHIMI to rozwijająca się firma z wielkim potencjałem. Zajmujemy się świadczeniem usług rekrutacyjnych i outsourcingiem specjalistów IT. Poszukujemy osoby na umowę na zastępstwo na min. rok, która obejmie stanowisko IT Recruitment Managera/Team Leadera.

Szukamy osoby, na której będziemy w stanie polegać przy dalszym rozwoju naszej organizacji. Stając się członkiem naszego zespołu, będziesz miał okazję współpracować bezpośrednio z zarządem firmy i zarządzać zespołem 6 rekruterów technicznych. Z czasem Twój zespół może się dalej powiększać.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie pracą zespołu, w tym: planowanie działań na bieżący tydzień, dystrybucja zadań i projektów, koordynacja i analiza pracy, rozliczanie z efektów.
  • Wsparcie dla teamu w obszarze realizacji aktualnych projektów: w razie potrzeby - wspólne omawianie ról, pomoc w zrozumieniu wymagań, roli (wymagane gruntowne doświadczenie w obszarze realizacji projektów rekrutacyjnych w branży IT). Jeśli zachodzi taka konieczność także pomoc przy komunikacji na linii Klient – Rekruter, wsparcie w rozwiązywaniu pojawiających się problemów i wyzwań.
  • Przeprowadzanie pełnego onboardingu, inicjowanie szkoleń dla pracowników.
  • Prowadzenie własnych projektów rekrutacyjnych.
  • Zapewnienie wysokiego poziomu satysfakcji pracowników, budowanie zaangażowania w zespole.
  • Planowanie ścieżki rozwoju pracowników, przeprowadzanie rozmów O2O.
  • Zarządzanie dokumentacją pracowniczą (we współpracy z księgowością i działem prawnym).
  • Ścisła współpraca z Zarządem przy podejmowaniu kluczowych decyzji, tworzeniu i realizacji strategii biznesowej, inicjowanie nowych rozwiązań, wprowadzanie zmian.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Min. 4- 5 lat doświadczenia jako samodzielny Rekruter w branży IT
  • Gruntownej wiedzy na temat technik rekrutacyjnych i branży IT.
  • Doświadczenia w koordynacji pracy zespołu Rekruterów oraz w bliskiej współpracy z managerami wysokiego szczebla i/lub z zarządem.
  • Doświadczenie we współpracy z Klientami oraz osobami po stronie Sprzedaży w firmie.
  • Wysokiej etyki pracy, pracowitości i gotowości na rozwój w bardzo dynamicznym środowisku.
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych.
  • Doświadczenia w startupowej organizacji (liczymy, że odnajdziesz się w naszej luźnej, niekorporacyjnej atmosferze :))
  • Biegłej znajomości j. angielskiego (doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku)
  • Duuużo zapału do pracy, pozytywnej energii, uśmiechu i gotowości na szereg wyzwań, które dają ogromną satysfakcję każdego dnia.

Co możemy Ci zaoferować?

  • Możliwość realnego wpływu na kierunek rozwoju naszej organizacji, dzięki bardzo dużej decyzyjności i bliskiej współpracy z Zarządem, który jest naprawdę COOL!
  • Pracę w startupowej, przyjaznej atmosferze.
  • Możliwość rozwoju zawodowego jako samodzielny Manager/Team Leader zespołu Rekruterów IT.
  • Zarządzanie wspaniałym, zgrany zespołem indywidualistów, którzy razem tworzą mieszankę wybuchową – często wybuchamy śmiechem albo śmieszkujemy na teamsach. 😉
  • Współpracę i wsparcie od niezwykle miłej koleżanki zajmującej się obszarem BD i zarządzania Klientami.
  • Udział w legendarnych już spotkaniach integracyjnych ( Bożonarodzeniowa integracja już tuż-tuż).
  • Atrakcyjne warunki finansowe na umowie na zastępstwo (min. rok) oraz benefity Multisport, Prywatna opieka medyczna (Luxmed).
  • Nieograniczoną możliwość pracy zdalnej (pracowaliśmy tak, jeszcze zanim to było „modne” 😉).
  • Przytulne biuro w samym centrum Warszawy, tuż przy metrze Świętokrzyska.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy