Logo Pracuj.pl

IT Recruitment Specialist

PEOPLE TRUST SP. Z O.O.O firmie

5 000–6 000
netto (+ VAT) / mies.
  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rośniemy, rozwijamy się i mamy mnóstwo pracy :)
  • Jeśli chcesz również doświadczać powyższych zjawisk :) to dobrym pomysłem będzie zaaplikowanie do zespołu People Trust. Szukamy osoby, która uzupełni nasze potrzeby w obszarze rekrutacji :)
  • Jeśli szukasz dynamicznie rozwijającej się firmy, zdalnej pracy, szansy na rozwój, wpływ na rozwój organizacji, lubisz pracę Rekrutera, lubisz rozmawiać z ludźmi i masz dobre pomysły, to czekamy na Ciebie.

Nasze wymagania

  • Szukamy osób z co najmniej 2 letnim doświadczeniem w pracy Rekrutera IT (warunek konieczny), znających język angielski, odpowiedzialnych i sumiennych, prowadzących działalność gospodarczą.
  • Ważne dla nas jest również to, aby Twoje umiejętności komunikacyjne były na wysokim poziomie :)
  • Jeśli dodatkowo znasz rynek rekrutacyjny, potrafisz samodzielnie tworzyć ogłoszenia rekrutacyjne i profile kandydatów oraz bdb znasz pakiet MS Office to na pewno Ciebie szukamy :)

To oferujemy

  • stałe wynagrodzenie w oparciu o kontrakt b2b
  • premię od pozyskanych kandydatów
  • realny wpływ na rozwój firmy
  • możliwość awansu i podwyżki :)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

PEOPLE TRUST SP. Z O.O.

People Trust tworzą praktycy, którzy wiedzą, że dobre efekty daje wyłącznie praca w ciekawym miejscu i nad ciekawym projektem. Nasi ludzie pracują z nowoczesnymi technologiami dla klientów z branż takich jak finanse, energetyka, usługi IT czy consulting. Stawiamy na długotrwałe relacje i pomagamy kierować rozwojem kariery.

Jesteśmy częścią grupy 7bulls.

Sprawdź nas i nasze ogłoszenia - zaaplikuj i porozmawiaj z nami :)

IT Recruitment Specialist, dolnośląskie