Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

IT Recruitment Specialist

PEOPLE TRUST SP. Z O.O.

5 0006 000 netto (+ VAT) / mies.
  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Rośniemy, rozwijamy się i mamy mnóstwo pracy :)

Jeśli chcesz również doświadczać powyższych zjawisk :) to dobrym pomysłem będzie zaaplikowanie do zespołu People Trust. Szukamy osoby, która uzupełni nasze potrzeby w obszarze rekrutacji :)

Jeśli szukasz dynamicznie rozwijającej się firmy, zdalnej pracy, szansy na rozwój, wpływ na rozwój organizacji, lubisz pracę Rekrutera, lubisz rozmawiać z ludźmi i masz dobre pomysły, to czekamy na Ciebie.

Nasze wymagania

Szukamy osób z co najmniej 2 letnim doświadczeniem w pracy Rekrutera IT, znających język angielski, odpowiedzialnych i sumiennych.

Ważne dla nas jest również to, aby Twoje umiejętności komunikacyjne były na wysokim poziomie :)

Jeśli dodatkowo znasz rynek rekrutacyjny, potrafisz samodzielnie tworzyć ogłoszenia rekrutacyjne i profile kandydatów oraz bdb znasz pakiet MS Office to na pewno Ciebie szukamy :)

To oferujemy

  • stałe wynagrodzenie w oparciu o kontrakt b2b

  • premię od pozyskanych kandydatów

  • realny wpływ na rozwój firmy

  • możliwość awansu i podwyżki :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

People Trust tworzą praktycy, którzy wiedzą, że dobre efekty daje wyłącznie praca w ciekawym miejscu i nad ciekawym projektem. Nasi ludzie pracują z nowoczesnymi technologiami dla klientów z branż takich jak finanse, energetyka, usługi IT czy consulting. Stawiamy na długotrwałe relacje i pomagamy kierować rozwojem kariery.

Jesteśmy częścią grupy 7bulls.

Przewiń do profilu firmy

Sprawdź nas i nasze ogłoszenia - zaaplikuj i porozmawiaj z nami :)