Oferta pracy

IT Recruitment Specialist

ASTEK PolskaO firmie

  • Mokotowska 1, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

ASTEK Polska

Mokotowska 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska IT

  • aktywne pozyskiwanie kandydatów metodą direct search (LinkedIn)

  • weryfikacja oraz selekcja aplikacji kandydatów pod kątem spełnienia wymagań wyróżnionych w poszukiwanym profilu

  • przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami

  • uzupełnienie oraz aktualizacja wewnętrznej bazy kandydatów

  • przygotowywanie raportów

  • udział w wydarzeniach i projektach employer brandingowych

  • budowanie pozytywnych relacji z kandydatami oraz pracownikami ASTEK Polska

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe w samodzielnym prowadzeniu rekrutacji z branży IT (min. 1 rok)

  • doświadczenie w pozyskiwaniu kandydatów metodą direct search

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie (min. B2)

  • umiejętność pracy w zespole

  • samodzielność, dokładność, terminowość

  • umiejętność pracy w trybie wielozadaniowym

  • wykształcenie wyższe

To oferujemy

  • atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń

  • stabilne zatrudnienie

  • szkolenia i treningi

  • rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku - naszymi Klientami są najbardziej rozpoznawalne marki polskie i globalne

  • benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne

  • dogodną lokalizację biur

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne