IT Recruitment Specialist

ASTEK Polska

  • ważna 19 godzin
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Mokotowska 1

Śródmieście

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • LinkedIn Recruiter

System operacyjny

O projekcie

Poszukujemy kolejnego członka naszej rekruterskiej załogi. Oprócz zapału do pracy, cenimy sobie otwartość na innych i poczucie humoru (lubimy sobie pożartować w pracy). Z nami twoje codzienne obowiązki nie będą nudne i monotonne. Pracujemy zdalnie ale jeśli tylko chcesz, możesz przychodzić do naszego dowolnego biura w Polsce (Kraków, Katowice, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Warszawa) - lub wpadać tylko na integracje :)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska IT

  • Pozyskiwanie kandydatów metodą direct search

  • Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami

  • Weryfikacja i selekcja kandydatów zgodnych z poszukiwanym profilem

  • Budowanie pozytywnych relacji z kandydatami i pracownikami ASTEK

  • Rozwijanie narzędzi rekrutacyjnych

  • Uczestniczenie w dodatkowych działaniach firmy - jeśli tylko chcesz, możesz zaangażować się w HR wewnętrzny, Employer Branding czy rozwijać naszą stronę internetową

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w rekrutacji - MUST HAVE

  • Doświadczenie w realizacji projektów z branży IT (min. 3 miesiące)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie - poziom min. B2

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Komunikatywność

Mile widziane

  • Umiejętność korzystania z boolean search (LinkedIn Rekruterski)

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • do 10

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii

To oferujemy

  • Pracę na pełny etat

  • Pracę zdalną z okazjonalnymi wizytami w biurze (przychodzisz jeśli chcesz)

  • Dowolną formę umowy - UoP, B2B, UoZ

  • Szkolenia - przynajmniej raz w tygodniu mamy szkolenie IT z naszymi konsultantami (Testy, Devops, Scrum itp.)

  • Super integracje

  • Pakiet benefitów - karta multisport, karta medyczna, dodatkowe ubezpieczenie, kafeteria

  • Możliwość rozwoju - możesz pisać teksty na naszą stronę www, pomagać w działaniach marketingowych i EB, prowadzić rekrutacje wewnętrzne czy szkolić nowych pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa z Rekruterem

2

Rozmowa z Team Leaderem

3

Decyzja