IT Recruitment Specialist

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-06-28
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 2018-07-28)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Britenet to kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie outsourcingu IT i realizacji projektów informatycznych; 450 specjalistów dbających o jakość i szczegóły; nowoczesne centra kompetencyjne w 4 miastach w Polsce.

    Najlepsze miejsce pracy IT w Polsce 2017,2016, 2015 (wg. Computerworld-TNS)

    Zobacz co się u nas dzieje na: https://pl-pl.facebook.com/BriteNet

    Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Co oferujemy:

    • BEZPIECZEŃSTWO: dobre pensje, stabilne zatrudnienie, ubezpieczenia grupowe, prywatną opiekę medyczną, kilkunastoletnie letnie doświadczenie w branży
    • BARDZO DOBRE WARUNKI PRACY: ergonomiczne, nowoczesne biura i centra kompetencyjne, wyposażoną kuchnię, całkiem niezłą kawę:),  codzienne dostawy owoców do naszych biur,
      w największych oddziałach chillout room-y, docenianą przez pracowników atmosferę pracy, elastyczne godziny pracy
    • AKTYWNOŚĆ:  kartę Multisport, grupy sportowe, patronat maratończyków i reprezentacji piłkarskiej
    • ROZRYWKA:  wyjazdy integracyjne, wypady do pubów, przyjęcia wigilijne; imprezy dla naszych dzieciaków
    • ROZWÓJ: ścieżka kariery, program szkoleń, finansowanie nauki j. angielskiego

    Nasze oczekiwania:

    MUST HAVE

    • Doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji w obszarze IT (pozyskiwanie kandydatów, przeprowadzanie wywiadów behawioralnych, ocena kompetencyjna) - min.2 lata
    • Znajomość j. angielskiego na poziomie co najmniej B2
    • Świetne zdolności komunikacyjne, kreatywność, samodzielność, umiejętność pracy zespołowej, znajomość branży IT

    Zakres zadań

    • Rozbudowa bazy cv, pozyskiwanie kandydatów i dobór najefektywniejszych narzędzi
    • Prowadzenie wywiadów kompetencyjnych, przygotowywanie rekomendacji
    • Koordynacja całego procesu selekcyjnego
    • Zaangażowanie w program onboardingowy
    • Aktywny udział w tworzeniu strategii Employer Brandingowej
    • Ścisła współpraca z działami technicznymi i sprzedaży

    Prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą poniższego przycisku:

    Informujemy, iż administratorem Państwa danych będzie grupa kapitałowa Britenet z siedzibą w Warszawie przy ul. Karolkowej 30, 01-207, Warszawa.

    Wszystkich aplikujących Kandydatów prosimy o obowiązkowe zawarcie w CV następującej formuły: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez grupę kapitałową Britenet z siedzibą w Warszawie przy ul. Karolkowej 30, 01-207, Warszawa dla realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych przez okres 3 lat, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2014, Nr 1182 z późn. zm.). Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, a ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.