Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

IT Recruitment Specialist

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 08.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dołącz do Randstad Professionals !!! Młody, dobrze zgrany zespół z poczuciem humoru czeka właśnie na Ciebie :)

    Nr ref.: /667/10/2018/EF/32542
    Warszawa
    oferujemy
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Wynagrodzenie podstawowe oraz motywujący system premiowy powiązany z wynikami pracy,
    • Benefity pozapłacowe: opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowo-rekreacyjnej, nauki języków obcych i w szkołach wyższych,
    • Czekoladowe poniedziałki, dostawę świeżych owoców w każdy wtorek i pyszną kawę bez limitu,
    • Narzędzia, które każdego dnia będą wspierały i ułatwiały Twoją pracę,
    • Rozbudowany pakiet szkoleń pogłębiający Twoją wiedzę z obszaru HR,
    • Pracę w międzynarodowej korporacji o uznanej marce wśród kandydatów i klientów.
    zadania
    • Realizowanie projektów rekrutacyjnych na stanowiska w branży IT,
    • Aktywne pozyskiwanie najlepszych kandydatów na rynku (baza kandydatów, LinkedIn, Direct Search, networking, Facebook),
    • Przygotowanie ogłoszeń rekrutacyjnych,
    • Tworzenie pozytywnych relacji z kandydatami i zapewnianie najwyższego poziomu jakości procesów rekrutacyjnych,
    • Praca z systemem Traffit, rozbudowywanie bazy kandydatów,
    • Przeprowadzanie wywiadów telefonicznych i spotkań rekrutacyjnych z kandydatami,
    • Rekomendacja kandydatów do projektów realizowanych lokalnie oraz w innych oddziałach,
    • Udział w rozwoju wewnętrznych narzędzi wspierających proces rekrutacji.
    oczekujemy
    • Minimum rok doświadczenia zawodowego w rekrutacji IT,
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,
    • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
    • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne,
    • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji biznesowych z partnerami i klientami,
    • Umiejętność pracy pod presją czasu,
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole.

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47