Oferta pracy

IT Rekruter

Pontoon Solutions

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Na co dzień będziesz prowadził procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne z obszaru IT;

  • Będziesz też aktywnie rozwijał i zarządzał bazą kandydatów, podejmując działania mające na celu poszerzenie bazy, na przykład poprzez przeszukiwanie stron internetowych;

  • Twoim zadaniem będzie przyciąganie Kandydatów poprzez budowanie sieci kontaktów (networking), publikowanie ogłoszeń o pracę oraz korzystanie z poleceń/rekomendacji, tzw. headhuntingu;

  • Oprócz tego będziesz przygotowywał CV dla klientów wraz z dodatkowymi informacjami o Kandydatach, umawiał spotkania, przygotowywał i zachęcał do nich Kandydatów poprzez przedstawianie oferty klienta;

  • Na co dzień będziesz odpowiedzialny za monitorowanie stron internetowych w celu wyodrębniania nowych wakatów oraz zmian w historii zatrudnienia/aplikacji Kandydatów;

  • Będziesz uczestniczył w spotkaniach handlowych i operacyjnych;

  • Dbamy o stały rozwój biznesu i chcemy abyś nam pomógł w tej kwestii np. poprzez Push CV;

  • Jako specjalista w swojej dziedzinie, zostaniesz poproszony o proponowanie usprawnień, inicjowanie i optymalizowanie procesów oraz standardów, jak również monitorowanie działań konkurencji;

  • Chcemy stale pozyskiwać nowych i interesujących Kandydatów i to właśnie w tym obszarze twoje sugestie będą nieocenioną pomocą. Bowiem do Twoich zadań należeć udoskonalanie zasad i procedur rekrutacyjnych, które będą zachęcające dla Kandydatów;

  • Umiejętności interpersonalne są dla nas także niezwykle istotne - Twoją rolą będzie budowanie trwałych relacji z klientami, kandydatami, w celu zwiększenia ich zaangażowania.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe;

  • Min. 3 lata doświadczenia w branży HR lub pokrewnej;

  • Min. 2 lata doświadczenia w rekrutacji na stanowiska IT;

  • Znajomość pakietu MS Office;

  • Dobra znajomość j. angielskiego;

  • Znajomość trendów rynkowych oraz zasobów rynku lokalnego IT;

  • Znajomość ustawy o ochronie danych osobowych;

  • Umiejętność strategicznego planowania i rozsądnego opiniowania;

  • Aktywne wpływanie na wyniki finansowe i innowacje;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Umiejętność uczenia się i ciekawość poznawcza;

  • Chęć wywierania pozytywnego wpływu na społeczność.

O nas

To niezwykle ekscytujący moment, aby stać się częścią naszego zespołu. Jesteśmy dumni, że jesteśmy globalnym liderem i dbamy o to, aby zapewnić lepszą przyszłość dla wszystkich.

Osiągamy to, budując naszą strategię [email protected] jako zjednoczony zespół ponad 30 000 współpracowników o wspólnym duchu, pracujący w ponad 60 krajach na całym świecie.

Będziesz mieć możliwość rozwoju na wielu interesujących stanowiskach i ramach wielu ścieżkach kariery naszego szerokiego portfolio globalnych marek. Wspieramy współpracowników, aby pracowali w najbardziej efektywny sposób, dzięki czemu mogą osiągnąć balans między życiem prywatnym, a zawodowym. Dlatego dajemy Ci możliwości i zapewniamy wsparcie, które jest potrzebne do pracy w najbardziej produktywny i satysfakcjonujący sposób.

Stawianie ludzi na pierwszym miejscu, nastawienie na współpracę i dążenie do ciągłego rozwoju – to wartości, które wyróżniają The Adecco Group. Tutaj wszyscy jesteśmy indywidualistami z unikalnym spojrzeniem na świat, w którym żyjemy. To właśnie czyni nas silniejszymi. Niezależnie od tego kim jesteś i jakie masz doświadczenia, u nas zawsze możesz być sobą. Naszym celem wzmacnianie tych cech, które sprawiają, że jesteś sobą. Oferujemy szereg światowej klasy zasobów umożliwiających podnoszenie kwalifikacji i rozwój, zaspokajając Twoją ciekawość, a jednocześnie dzieląc się umiejętnościami, wiedzą i doświadczeniem, aby wspólnie się rozwijać. Wywieraj wpływ tam, gdzie ma to największe znaczenie.