Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

IT Rekruter

Team Up RecruitmentO firmie

4 0006 500 netto (+ VAT) / mies.
  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja rekrutacji IT - zarówno etatowych i kontraktowych na rynku polskim oraz zagranicznym

  • Wyszukiwanie i kontakt z kandydatami

  • Koordynacja procesu rekrutacyjnego i wsparcie kandydatów na każdym etapie

  • Efektywny udział w ramach zespołów projektowych przy użyciu metodyki inspirowanej Scrumem – #teamsourcing

  • Wsparcie Project Leaderów w przygotowaniu jakościowych oraz ilościowych raportów do klientów

  • Realizacja zadań związanych z tworzeniem treści i marketingiem rekrutacyjnym (dla chętnych :-))

  • Jeśli wymienione obszary brzmią ciekawie, ale masz obawy co do własnych kompetencji w którymś z nich, to nie przejmuj się – mamy świetny program wdrożeniowy!

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w realizacji projektów rekrutacyjnych (idealnie dla branży IT)

  • Kluczowa jest dla nas identyfikacja z misją i kulturą firmy

  • Bardzo cenimy szczerość, komunikatywność i otwartość na naukę, jak również umiejętność dzielenia się wiedzą z innymi

  • Rzetelność i efektywność podejmowanych działań w ramach standardowych godzin pracy

  • Solidna znajomość języka angielskiego (pracujemy na projektach głównie w Polsce, ale także za granicą)

  • Poczucie humoru - rekrutacja bywa trudna, ale z uśmiechem i pracą zespołową pokonujemy każdą przeciwność losu :)

To oferujemy

  • Oferujemy pracę w 100% zdalną, ale wierzymy, że spotkania face to face są bardzo ważne, dlatego zachęcamy do wspólnych spotkań/wyjazdów, w związku z tym bądź gotowy na regularne coworkingi ze swoim zespołem (po pandemii)

  • Praca z systemem ATS Traffit

  • Praca z pełnym pakietem Office365

  • Do wsparcia pracy w Team Sourcingu służy nam Trello

  • Pracujemy razem na systemie macOS (choć nie obrazimy się, jeśli wybierzesz Windows ;))

  • Dostęp do pełnej wersji LinkedIn RPS dla każdego rekrutera

  • Możliwość korzystania ze stałego biura w Łodzi i setek biur coworkingowych na całym świecie

  • Współpraca na zasadach b2b z elementami stałym i prowizyjnym

  • Profit sharing

  • Możliwość łączenia rekrutacji z obszarami Employer Branding, CSR, Social Media, Digital Content Marketing

  • Budżet szkoleniowy dla każdego członka zespołu

  • Wycieczki zespołowe współfinansowane przez Team Up

  • Finansowane wyjazdy na wybrane eventy branżowe

  • Konta premium do popularnych serwisów streamingowych

  • Prywatna opieka medyczna

  • Kafeteryjny system benefitów (MyBenefit)

  • Laptop Macbook Air, telefon, zestaw słuchawkowy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • system cafeteryjny

  • dostęp do platform streamingowych

  • firmowe MacBooki

  • LinkedIn RPS

Team Up Recruitment

Team Up to firma, która:

• Stawia na realną współpracę wśród rekruterów i poprzez efekt win-win w zespołach buduje nową jakość w agencyjnej rekrutacji IT

• Działa w zaadaptowanej na potrzeby branży metodyce Scrum

• Buduje bliskie relacje, gdzie pracownik oraz klient są w centrum uwagi

• Oferuje pracę w małych, efektywnych zespołach, zwanych eskadrami ✈️

• Zwinnie i transparentnie określa i realizuje swoje cele korzystając z metodyki OKR

• Więcej o nas tutaj: https://www.teamuprecruitment.com/o-nas/

Przewiń do profilu firmy

Nasza kultura:

  • Każdy z nas pielęgnuje w sobie ucznia, dzięki narzędziom planowania rozwoju. W Team Up możesz popełniać błędy i uczyć się na nich. Zawsze wiesz, co jest przed Tobą w karierze i wspólnie wyznaczymy najbardziej efektywną ścieżkę do celu

  • Wspieramy siebie nawzajem i wykorzystujemy pracę zespołową na każdym kroku

  • Promujemy autentyczną komunikację i kulturę feedbacku – dzięki temu wiesz na czym stoisz i masz przygotowaną platformę, żeby wyrazić swoją opinię i pomysły

  • Bierzemy odpowiedzialność. Po pierwsze, za realizowane projekty - każde zlecenie, którego się podejmujemy robimy na 100%, aby budować z klientami długofalowe relacje. Po drugie, odpowiedzialność za otaczający nas świat, poprzez akcje społeczne, ekologiczne i charytatywne