Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

IT Rekruter

SoftServeO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Chcesz pracować z:

  • • Rekrutacją end-to-end

  • • Świetnym zespołem rekrutacyjnym i hiring managerami

  • • Działem HR Marketingu i brać aktywny udział w wewnętrznych i zewnętrznych wydarzeniach marketingowych

  • • Portalami społecznościowymi i profesjonalnymi służącymi do identyfikacji kandydatów

  • • Innymi zadaniami przypisanymi przez menedżera (mogą dotyczyć różnych obszarów HR, np. Operacje HR, employer branding, wydarzenia wewnętrzne, CSR)

Nasze wymagania

  • Jesteś osobą:

  • Posiadającą doświadczenie na podobnym stanowisku w branży IT (min. 1 rok)

  • Która widzi wartość w budowaniu i utrzymywaniu długotrwałych relacji z kandydatami

  • Posiadającą doświadczenie w bezpośredniej współpracy z Hiring managerami

  • Która bardzo dobrze mówi po angielsku

  • Proaktywną i potrafiącą pracować w szybko zmieniającym się środowisku

  • Posiadającą doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

  • Potrafiącą ustalać priorytety działań

  • Która bardzo sprawnie posluguje się jezykiem angielskim w mowie i piśmie

  • Biegle władającą językiem polskim

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

Wspólnie z nami:

  • Rozwijaj kompetencje twarde i miękkie- mamy dedykowany plan kariery na wszystkich stanowiskach w naszej firmie

  • Ciesz się elastycznymi godzinami pracy - bez względu na to, czy jesteś rannym ptaszkiem, czy śpiochem, u nas nie ma z tym problemu

  • Bierz udział w wydarzeniach wewnętrznych i zewnętrznych, podczas których możesz budować i promować swoją markę osobistą

  • Współpracuj z doświadczonymi specjalistami, którzy bardzo chętnie dzielą się swoją wiedzą

  • Dziel się swoją wiedzą i rozwijaj

  • Dbaj o swoje indywidualne inicjatywy - jesteśmy na nie otwarci, po prostu przyjdź i podziel się swoimi pomysłami

  • Odkrywaj inne korzyści, takie jak atrakcyjne wynagrodzenie, nowoczesne biuro, pakiet benfitów (m.in. AskHenry), lekcje językowe i wiele innych